Tablica i raspored selekcije KADETI

Tablica 1. NL Središte kadeti 2021/2022

Posljednja utakmica 1. NL Središte kadeti 2021/2022

Raspored 1. NL Središte kadeti 2021/2022

Kolo 1
21.08.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Kustošija 1:3
23.08.2021. 18:00 HNK Gorica – NK Prečko 6:0
03.11.2021. 11:30 NK Sesvete – GNK Dinamo 1:1
22.08.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Zagorec (Kr) 1:1

22.08.2021. 10:00 NK Rudeš – NK Inter-Zaprešić 1:1
22.08.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Trnje (Z) 3:3
22.08.2021. 15:30 NK Zagreb – NK Lučko 0:1
22.08.2021. 15:30 NK Dubrava Tim Kabel – NK Lokomotiva (Z) 0:2

Kolo 2
04.12.2021. 10:00 GNK Dinamo – NK HAŠK 1903 9:0
29.08.2021. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Sesvete 2:0
29.08.2021. 10:00 NK Lučko – NK Dubrava Tim Kabel 1:3
29.08.2021. 10:00 NK Zagreb – NK Prečko 1:2
29.08.2021. 10:00 NK Kustošija – NK Rudeš 2:1
19.10.2021. 15:30 NK Karlovac 1919 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:1
29.08.2021. 15:30 NK Zagorec (Kr) – NK Trnje (Z) 1:2
29.08.2021. 15:30 NK Inter-Zaprešić – HNK Gorica 1:3

Kolo 3
05.09.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagorec (Kr) 6:1
05.09.2021. 10:00 NK Rudeš – NK Karlovac 1919 3:1
05.09.2021. 10:00 HNK Gorica – NK Kustošija 3:1
05.09.2021. 10:00 NK Zagreb – NK Inter-Zaprešić 1:4
05.09.2021. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Prečko 11:0
05.09.2021. 10:00 NK Sesvete – NK Lučko 4:1
05.09.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Lokomotiva (Z) 1:2
05.09.2021. 10:00 NK Trnje (Z) – GNK Dinamo 3:3

Kolo 4
12.09.2021. 10:00 NK Zagorec (Kr) – GNK Dinamo 2:6
12.09.2021. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Trnje (Z) 1:0
12.09.2021. 10:00 NK Lučko – NK HAŠK 1903 5:0
12.09.2021. 10:00 NK Prečko – NK Sesvete 2:5
12.09.2021. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Dubrava Tim Kabel 0:3
12.09.2021. 10:00 NK Kustošija – NK Zagreb 8:0
12.09.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 0:0
12.09.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Rudeš 2:0

Kolo 5
19.09.2021. 10:00 NK Rudeš – NK Zagorec (Kr) 2:0
10.11.2021. 14:30 HNK Gorica – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:0
19.09.2021. 10:00 NK Zagreb – NK Karlovac 1919 2:0
19.09.2021. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Kustošija 2:1
19.09.2021. 10:00 NK Sesvete – NK Inter-Zaprešić 1:1
19.09.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Prečko 4:1
19.09.2021. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Lučko 2:3
19.09.2021. 10:00 GNK Dinamo – NK Lokomotiva (Z) 4:1

Kolo 6

26.09.2021. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Lokomotiva (Z) 1:5
29.09.2021. 15:00 NK Lučko – GNK Dinamo 0:4
26.09.2021. 10:00 NK Prečko – NK Trnje (Z) 0:5
26.09.2021. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK HAŠK 1903 1:1
26.09.2021. 10:00 NK Kustošija – NK Sesvete 0:3
26.09.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Dubrava Tim Kabel 2:2
26.09.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagreb 3:1
26.09.2021. 10:00 NK Rudeš – HNK Gorica 0:4

Kolo 7
03.10.2021 10:00 HNK Gorica – NK Zagorec (Kr) 4:0
03.10.2021. 10:00 NK Zagreb – NK Rudeš 3:0
03.10.2021. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:2
03.10.2021. 10:00 NK Sesvete – NK Karlovac 1919 2:2
03.10.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Kustošija 0:2
03.10.2021. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Inter-Zaprešić 1:3
03.10.2021. 10:00 GNK Dinamo – NK Prečko 9:0
03.10.2021. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Lučko 1:2

Kolo 8
10.10.2021. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Lučko 2:2
10.10.2021. 10:00 NK Prečko – NK Lokomotiva (Z) 0:10
10.10.2021. 10:00 NK Inter-Zaprešić – GNK Dinamo 0:1
10.10.2021. 10:00 NK Kustošija – NK Trnje (Z) 3:0
10.10.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK HAŠK 1903 3:0
10.10.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Sesvete 5:1
10.10.2021. 10:00 NK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel 1:3
10.10.2021. 10:00 HNK Gorica – NK Zagreb 8:0

Kolo 9
17.10.2021. 10:00 NK Zagreb – NK Zagorec (Kr) 3:1
17.10.2021. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – HNK Gorica 2:4
17.10.2021. 10:00 NK Sesvete – NK Rudeš 1:1
17.10.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:2
17.10.2021. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Karlovac 1919 0:0
17.10.2021. 10:00 GNK Dinamo – NK Kustošija 1:1
17.10.2021. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Inter-Zaprešić 7:0
17.10.2021. 10:00 NK Lučko – NK Prečko 5:2

Kolo 10
24.10.2021. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Prečko 2:0
24.10.2021. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Lučko 4:1
24.10.2021. 10:00 NK Kustošija – NK Lokomotiva (Z) 2:3
24.10.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 – GNK Dinamo 1:2
24.10.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Trnje (Z) 2:0
24.10.2021. 10:00 NK Rudeš – NK HAŠK 1903 7:4
24.10.2021. 10:00 HNK Gorica – NK Sesvete 3:0
24.10.2021. 10:00 NK Zagreb – NK Dubrava Tim Kabel 1:1

Kolo 11
31.10.2021. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagorec (Kr) 1:2
31.10.2021. 10:00 NK Sesvete – NK Zagreb 6:1
31.10.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – HNK Gorica 0:7
10.11.2021. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Rudeš 4:2
31.10.2021. 10:00 GNK Dinamo – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:1
31.10.2021. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Karlovac 1919 4:1
31.10.2021. 10:00 NK Lučko – NK Kustošija 2:2
03.11.2021. 11:00 NK Prečko – NK Inter-Zaprešić 1:3

Kolo 12
07.11.2021. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Inter-Zaprešić 5:1
07.11.2021. 10:00 NK Kustošija – NK Prečko 0:1
07.11.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Lučko 1:0
07.11.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Lokomotiva (Z) 3:1
07.11.2021. 10:00 NK Rudeš – GNK Dinamo 0:1
07.11.2021. 10:00 HNK Gorica – NK Trnje (Z) 6:0
07.11.2021. 10:00 NK Zagreb – NK HAŠK 1903 0:1
07.11.2021. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Sesvete 4:0

Kolo 13
14.11.2021. 10:00 NK Sesvete – NK Zagorec (Kr) 5:2
14.11.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Dubrava Tim Kabel 1:3
14.11.2021. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Zagreb 2:0
19.02.2022. 13:00 GNK Dinamo – HNK Gorica 2:2
14.11.2021. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Rudeš 4:1
14.11.2021. 10:00 NK Lučko – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:4
24.11.2021. 15:00 NK Prečko – NK Karlovac 1919 0:1
14.11.2021. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Kustošija 3:4

Kolo 14
21.11.2021. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Kustošija 0:0
21.11.2021. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Inter-Zaprešić 0:1
21.11.2021. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Prečko 5:0
21.11.2021. 10:00 NK Rudeš – NK Lučko 3:1
21.11.2021. 10:00 HNK Gorica – NK Lokomotiva (Z) 2:0
23.11.2021. 10:00 NK Zagreb – GNK Dinamo 0:4
21.11.2021. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Trnje (Z) 5:0
21.11.2021. 10:00 NK Sesvete – NK HAŠK 1903 2:3

Kolo 15
28.11.2021. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Zagorec (Kr) 1:1
28.11.2021. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Sesvete 1:0
28.11.2021. 10:00 GNK Dinamo – NK Dubrava Tim Kabel 2:0
28.11.2021. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Zagreb 9:1
05.12.2021. 10:00 NK Lučko – HNK Gorica 2:2
28.11.2021. 10:00 NK Prečko – NK Rudeš 2:9
28.11.2021. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:1
28.11.2021. 10:00 NK Kustošija – NK Karlovac 1919 1:0

Kolo 16
27.02.2022. 09:00 NK Prečko – HNK Gorica 0:2
27.02.2022. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 1:2
27.02.2022. 10:00 GNK Dinamo – NK Sesvete 1:0
27.02.2022. 10:00 NK Trnje (Z) – NK HAŠK 1903 3:1
27.02.2022. 11:30 NK Lučko – NK Zagreb 2:0
27.02.2022. 13:00 NK Kustošija – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:3
27.02.2022. 13:45 NK Zagorec (Kr) – NK Karlovac 1919 4:0
27.02.2022. 16:00 Zaprešić NK Inter-Zaprešić – NK Rudeš 3:4

Kolo 17
05.03.2022. 10:00 HNK Gorica – NK Inter-Zaprešić 6:0
05.03.2022. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Karlovac 1919 1:0
05.03.2022. 13:45 NK Trnje (Z) – NK Zagorec (Kr) 1:0
05.03.2022. 13:45 NK Sesvete – NK Lokomotiva (Z) 0:1
06.03.2022. 09:00 NK Prečko – NK Zagreb 2:1
06.03.2022. 10:00 NK HAŠK 1903 – GNK Dinamo 1:1
06.03.2022. 10:00 NK Rudeš – NK Kustošija 1:4
06.03.2022. 13:45 NK Dubrava Tim Kabel – NK Lučko 0:1

Kolo 18
13.03.2022. 09:00 NK Prečko – NK Dubrava Tim Kabel 0:2
20.04.2022. 14:00 NK Karlovac 1919 – NK Rudeš 3:1
13.03.2022. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Zagreb 2:0
13.03.2022. 10:00 NK Lučko – NK Sesvete 2:1
13.03.2022. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK HAŠK 1903 6:0
13.03.2022. 10:00 GNK Dinamo – NK Trnje (Z) 2:1
13.03.2022. 14:00 NK Zagorec (Kr) – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:1
13.03.2022. 14:00 NK Kustošija – HNK Gorica 0:2


Kolo 19
19.03.2022. 10:00 HNK Gorica – NK Karlovac 1919 4:0

19.03.2022. 14:00 NK Trnje (Z) – NK Lokomotiva (Z) 0:3
19.03.2022. 14:00 NK Sesvete – NK Prečko 4:0
20.03.2022. 10:00 GNK Dinamo – NK Zagorec (Kr) 9:0
20.03.2022. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Lučko 0:1
20.03.2022. 10:00 NK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:2
20.03.2022. 14:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Inter-Zaprešić 3:0
20.03.2022. 14:00 NK Zagreb – NK Kustošija 1:2


Kolo 20
26.03.2022. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – HNK Gorica 1:1
27.03.2022. 09:00 NK Prečko – NK HAŠK 1903 1:4
27.03.2022. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Rudeš 4:3
27.03.2022. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Zagreb 0:0
27.03.2022. 10:00 NK Kustošija – NK Dubrava Tim Kabel 1:1
27.03.2022. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Sesvete 1:1
30.03.2022. 10:00 NK Lučko – NK Trnje (Z) 0:1
27.03.2022. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – GNK Dinamo 1:2


Kolo 21
06.04.2022. 19:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Zagorec (Kr) 3:1
03.04.2022. 10:00 GNK Dinamo – NK Lučko 6:0
03.04.2022. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Prečko 0:0
03.04.2022. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Inter-Zaprešić 1:0
03.04.2022. 10:00 NK Sesvete – NK Kustošija 0:2
03.04.2022. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Karlovac 1919 1:2
03.04.2022. 10:00 NK Zagreb – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:3
03.04.2022. 10:00 HNK Gorica – NK Rudeš 2:0


Kolo 22
10.04.2022. 09:00 NK Prečko – GNK Dinamo 0:7
10.04.2022. 10:00 NK Zagorec (Kr) – HNK Gorica 0:2
10.04.2022. 10:00 NK Rudeš – NK Zagreb 4:1
10.04.2022. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 4:0
10.04.2022. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Sesvete 1:1
10.04.2022. 10:00 NK Kustošija – NK HAŠK 1903 2:1
10.04.2022. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Trnje (Z) 0:2
10.04.2022. 10:00 NK Lučko – NK Lokomotiva (Z) 2:3


Kolo 23
14.04.2022. 14:45 NK Lučko – NK Zagorec (Kr) 2:0
14.04.2022. 14:45 NK Lokomotiva (Z) – NK Prečko 6:2
14.04.2022. 14:45 GNK Dinamo – NK Inter-Zaprešić 8:0
14.04.2022. 14:45 NK Trnje (Z) – NK Kustošija 2:2
14.04.2022. 14:45 NK HAŠK 1903 – NK Karlovac 1919 2:0
14.04.2022. 14:45 NK Sesvete – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 2:3
14.04.2022. 14:45 NK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš 0:4
14.04.2022. 14:45 NK Zagreb – HNK Gorica 0:1

Kolo 24
24.04.2022 09:00 NK Prečko – NK Lučko 0:6
24.04.2022 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Zagreb 6:2
24.04.2022 10:00 HNK Gorica – NK Dubrava Tim Kabel 2:0
24.04.2022 10:00 NK Rudeš – NK Sesvete 2:1
24.04.2022 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK HAŠK 1903 4:2
24.04.2022 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Trnje (Z) 1:0
24.04.2022 10:00 NK Kustošija – GNK Dinamo 0:3
24.04.2022 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Lokomotiva (Z) 2:3


Kolo 25
01.05.2022. 09:00 NK Prečko – NK Zagorec (Kr) 1:4
01.05.2022. 10:00 NK Lučko – NK Inter-Zaprešić 6:1
01.05.2022. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Kustošija 2:3
11.05.2022. 10:00 GNK Dinamo – NK Karlovac 1919 1:1
18.05.2022. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
01.05.2022. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Rudeš 3:4
01.05.2022. 10:00 NK Sesvete – HNK Gorica 3:3
01.05.2022. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagreb 4:0


Kolo 26
08.05.2022. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
08.05.2022. 10:00 NK Zagreb – NK Sesvete 0:4
08.05.2022. 10:00 HNK Gorica – NK HAŠK 1903 3:1
08.05.2022. 10:00 NK Rudeš – NK Trnje (Z) 4:2
08.05.2022. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – GNK Dinamo 2:2
08.05.2022. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Lokomotiva (Z) 0:4
08.05.2022. 10:00 NK Kustošija – NK Lučko 1:3
08.05.2022. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Prečko 5:0


Kolo 27
15.05.2022. 09:00 NK Prečko – NK Kustošija 1:3
15.05.2022. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Zagorec (Kr) 2:0
15.05.2022. 10:00 NK Lučko – NK Karlovac 1919 2:0
15.05.2022. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:2
15.05.2022. 10:00 GNK Dinamo – NK Rudeš 0:1
15.05.2022. 10:00 NK Trnje (Z) – HNK Gorica 1:1
15.05.2022. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Zagreb 3:1
15.05.2022. 10:00 NK Sesvete – NK Dubrava Tim Kabel 0:2


Kolo 28
22.05.2022. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK Sesvete ZAKAZANA
22.05.2022. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
22.05.2022. 10:00 NK Zagreb – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
22.05.2022. 10:00 HNK Gorica – GNK Dinamo ZAKAZANA
22.05.2022. 10:00 NK Rudeš – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
22.05.2022. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Lučko ZAKAZANA
22.05.2022. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Prečko ZAKAZANA
22.05.2022. 10:00 NK Kustošija – NK Inter-Zaprešić ZAKAZANA


Kolo 29
29.05.2022. 09:00 NK Prečko – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
29.05.2022. 10:00 NK Kustošija – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
29.05.2022. 10:00 NK Inter-Zaprešić – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
29.05.2022. 10:00 NK Lučko – NK Rudeš ZAKAZANA
29.05.2022. 10:00 NK Lokomotiva (Z) – HNK Gorica ZAKAZANA
29.05.2022. 10:00 GNK Dinamo – NK Zagreb ZAKAZANA
29.05.2022. 10:00 NK Trnje (Z) – NK Dubrava Tim Kabel ZAKAZANA
29.05.2022. 10:00 NK HAŠK 1903 – NK Sesvete ZAKAZANA


Kolo 30
05.06.2022. 10:00 NK Zagorec (Kr) – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
05.06.2022. 10:00 NK Sesvete – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
05.06.2022. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – GNK Dinamo ZAKAZANA
05.06.2022. 10:00 NK Zagreb – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
05.06.2022. 10:00 HNK Gorica – NK Lučko ZAKAZANA
05.06.2022. 10:00 NK Rudeš – NK Prečko ZAKAZANA
05.06.2022. 10:00 NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Inter-Zaprešić ZAKAZANA
05.06.2022. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Kustošija ZAKAZANA

Tablica i raspored selekcije KADETI 2

Tablica 1. ŽNL NSKŽ kadeti 2021/2022

Posljednja utakmica 1. ŽNL NSKŽ kadeti 2021/2022

Raspored 1. NL Središte kadeti 2021/2022

Kolo 1
04.09.2021 15:30 NK Mostanje – NK Karlovac 1919 2 0:1
04.09.2021 18:00 NK Draganić – NK Vrlovka 3:1
04.09.2021 18:00 NK Vojnić 95 – NK Mladost Rečica 5:0
10.09.2021 16:00 NK Duga Resa 1929 – NK Korana 15:3

Kolo 2
03.09.2021 20:00 NK Draganić – NK Duga Resa 1929 3:0
11.09.2021 15:00 NK Korana – NK Vojnić 95 0:5
11.09.2021 16:00 NK Vrlovka – NK Karlovac 1919 2 0:7
11.09.2021 17:30 NK Mladost Rečica – NK Mostanje 0:10

Kolo 3
18.09.2021 17:00 NK Duga Resa 1929 – NK Vrlovka 2:0
18.11.2021 11:30 NK Vojnić 95 – NK Draganić 2:1
18.09.2021 17:00 NK Mostanje – NK Korana 15:0
18.09.2021 17:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Mladost Rečica 3:0*

Kolo 4
05.102021. 20:30 NK Vrlovka – NK Mladost Rečica 6:1
25.09.2021 17:00 NK Korana – NK Karlovac 1919 2 0:3*
25.09.2021 17:00 NK Draganić – NK Mostanje 1:2
25.09.2021 17:00 NK Duga Resa 1929 – NK Vojnić 95 2:6

Kolo 5
02.10.2021 17:00 NK Vojnić 95 – NK Vrlovka 3:0
02.10.2021 17:00 NK Mostanje – NK Duga Resa 1929 2:0
02.10.2021 17:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Draganić 2:0
02.10.2021 17:00 NK Mladost Rečica – NK Korana 7:0

Kolo 6
18.11.2021. 11:00 NK Vrlovka – NK Korana 3:0*
09.10.2021 17:00 NK Draganić – NK Mladost Rečica 4:0
09.10.2021 17:00 NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 2 0:2
25.10.2021 20:00 NK Vojnić 95 – NK Mostanje 3:1

Kolo 7
16.10.2021 16:00 NK Mostanje – NK Vrlovka 2:0
16.10.2021 16:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Vojnić 95 6:1
16.10.2021 16:00 NK Mladost Rečica – NK Duga Resa 1929 0:4
16.10.2021 16:00 NK Korana – NK Draganić 0:6

Kolo 8
23.10.2021 15:00 NK Vrlovka – NK Draganić 3:2
24.02.2022 15:00 NK Korana – NK Duga Resa 1929 0:9
23.10.2021 15:00 NK Mladost Rečica – NK Vojnić 95 0:8
19.03.2022 15:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Mostanje 1:2

Kolo 9
30.10.2021 14:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Vrlovka 3:1
30.10.2021 14:00 NK Mostanje – NK Mladost Rečica 6:1
30.10.2021 14:00 NK Vojnić 95 – NK Korana 8:0*
30.10.2021 14:00 NK Duga Resa 1929 – NK Draganić 9:1

Kolo 10
06.11.2021 14:00 NK Vrlovka – NK Duga Resa 1929 1:5
06.11.2021 14:00 NK Draganić – NK Vojnić 95 2:2
06.11.2021 14:00 NK Korana – NK Mostanje 1:8
06.11.2021 14:00 NK Mladost Rečica – NK Karlovac 1919 2 0:8

Kolo 11
13.11.2021 14:00 NK Mladost Rečica – NK Vrlovka 0:5
12.03.2022. 15:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Korana 7:0
13.11.2021 14:00 NK Mostanje – NK Draganić 2:1
20.11.2021 14:00 NK Vojnić 95 – NK Duga Resa 1929 1:3

Kolo 12
NK Duga Resa 1929 – NK Mostanje ZAKAZANA
26.03.2022. 16:00 NK Draganić – NK Karlovac 1919 2 0:6
19.04.2022. 17:30 NK Korana – NK Mladost Rečica 2:2
26.03.2022. 16:30 NK Vrlovka – NK Vojnić 95 1:2

Kolo 13
11.05.2022. 18:30 NK Mladost Rečica – NK Draganić 0:6
02.04.2022. 15:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Duga Resa 1929 3:0
13.04.2022. 19:45 NK Mostanje – NK Vojnić 95 0:0
NK Korana – NK Vrlovka ZAKAZANA

Kolo 14
09.04.2022. 10:00 NK Vojnić 95 – NK Karlovac 1919 2 0:5
09.04.2022. 15:00 NK Vrlovka – NK Mostanje 2:6
21.04.2022. 18:00 NK Duga Resa 1929 – NK Mladost Rečica 7:0
NK Draganić – NK Korana ZAKAZANA

Kolo 15
15.04.2022. 16:30 NK Duga Resa 1929 – NK Korana 6:0
16.04.2022. 16:30 NK Draganić – NK Vrlovka 0:3
16.04.2022. 16:30 NK Vojnić 95 – NK Mladost Rečica 3:0
NK Mostanje – NK Karlovac 1919 2 ZAKAZANA

Kolo 16
23.04.2022. 17:00 NK Vrlovka – NK Karlovac 1919 2 1:9
23.04.2022. 17:00 NK Mladost Rečica – NK Mostanje 0:2
23.04.2022. 17:00 NK Korana – NK Vojnić 95 1:4
23.04.2022. 17:00 NK Draganić – NK Duga Resa 1929 2:1

Kolo 17
30.04.2022. 17:00 NK Duga Resa 1929 – NK Vrlovka 2:2
30.04.2022. 17:00 NK Vojnić 95 – NK Draganić 7:0
30.04.2022. 17:00 NK Mostanje – NK Korana 3:0
30.04.2022. 17:00 NK Mladost Rečica – NK Karlovac 1919 2 0:6

Kolo 18
07.05.2022. 17:30 NK Vrlovka – NK Mladost Rečica 0:0
NK Korana – NK Karlovac 1919 2 ZAKAZANA
07.05.2022. 17:30 NK Draganić – NK Mostanje 0:4
07.05.2022. 17:30 NK Duga Resa 1929 – NK Vojnić 95 1:2

Kolo 19
14.05.2022. 17:30 NK Vojnić 95 – NK Vrlovka 2:1
14.05.2022. 17:30 NK Mostanje – NK Duga Resa 1929 3:0
NK Karlovac 1919 2 – NK Draganić ZAKAZANA
14.05.2022. 17:30 NK Mladost Rečica – NK Korana 2:2

Kolo 20
21.05.2022. 17:30 NK Vrlovka – NK Korana ZAKAZANA
21.05.2022. 17:30 NK Draganić – NK Mladost Rečica ZAKAZANA
21.05.2022. 17:30 NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 2 ZAKAZANA
21.05.2022. 17:30 NK Vojnić 95 – NK Mostanje ZAKAZANA

Kolo 21
04.06.2022. 18:00 NK Mostanje – NK Vrlovka ZAKAZANA
04.06.2022. 18:00 NK Karlovac 1919 2 – NK Vojnić 95 ZAKAZANA
04.06.2022. 18:00 NK Mladost Rečica – NK Duga Resa 1929 ZAKAZANA
04.06.2022. 18:00 NK Korana – NK Draganić ZAKAZANA

NK Karlovac 1919 © 2022. Sva prava pridržana.