2. NL SREDIŠTE KADETI 2020/21

Tablica i raspored selekcije KADETI

Tablica 2. NL Središte kadeti 2020/2021

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je kad-tab-konacnooo-1024x507.png

Posljednja utakmica 30. kolo 2. NL Središte

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je kad-zapis-1.png

Raspored 2. NL Središte kadeti 2020/2021

Kolo 1
23.08.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Vrapče 0:4
23.08.2020. 10:00  NK Kurilovec – NK Samobor 0:2
23.08.2020. 18:00  NK Dugo Selo – NK Rudeš 2:2
02.09.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Ravnice 7:0
02.09.2020. 17:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Brezovica 0:2
03.09.2020. 15:00  NK Mladost – Buzin – NK Maksimir 8:1
03.09.2020. 17:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Vinogradar 3:0
03.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Vrbovec 10:0


Kolo 2
29.08.2020. 10:00  NK Vrapče – NK Mladost – Buzin 3:2
29.08.2020. 15:30  NK Vinogradar – NK Dugo Selo 1:2
29.08.2020. 15:30  NK Maksimir – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:3
30.08.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Karlovac 1919 0:2
30.08.2020. 15:30  NK Ravnice – NK Samobor 3:0
30.08.2020. 15:30  NK Brezovica – HNK Segesta 2:3
30.08.2020. 16:00  NK Rudeš – NK Kurilovec 4:1
01.06.2021. 18:00  NK Vrbovec – NK Sesvetski Kraljevec 2:0


Kolo 3
05.09.2020. 10:00 NK Samobor – NK Rudeš 2:2
05.09.2020. 15:15  NK Sesvetski Kraljevec – HNK Gorica 0:1
06.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Ravnice 9:2
06.09.2020. 10:00  NK Mladost – Buzin – NK Brezovica 4:2
06.09.2020. 10:00  NK Kurilovec – NK Vinogradar 3:1
06.09.2020. 15:15  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Vrapče 0:1
06.09.2020. 15:15  NK Dugo Selo – NK Maksimir 1:0
10.09.2020. 17:00  HNK Segesta – NK Vrbovec 9:0


Kolo 4
12.09.2020. 14:30 NK Vinogradar – NK Samobor 1:2
13.09.2020. 10:00 NK Vrapče – NK Dugo Selo 2:0
13.09.2020. 10:00  NK Vrbovec – NK Mladost – Buzin 2:7
13.09.2020. 10:00  HNK Gorica – HNK Segesta 4:2
13.09.2020. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Sesvetski Kraljevec 1:0
13.09.2020. 14:30  NK Maksimir – NK Kurilovec 7:3
13.09.2020. 14:30 NK Brezovica – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:0
13.09.2020. 16:30  NK Ravnice – NK Rudeš 0:0


Kolo 5
19.09.2020. 10:00  NK Mladost – Buzin – HNK Gorica 1:2
19.09.2020. 14:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Ravnice 3:0
19.09.2020. 14:00  NK Dugo Selo – NK Brezovica 0:1
20.09.2020. 10:00 HNK Segesta – NK Karlovac 1919 2:4
20.09.2020. 10:00 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Vrbovec 2:0
20.09.2020. 10:00  NK Kurilovec – NK Vrapče 2:1
20.09.2020. 10:00  NK Samobor – NK Maksimir 3:3
20.09.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Vinogradar 8:0

Kolo 6
26.09.2020. 10:00  NK Vrapče – NK Samobor 2:0
27.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Mladost – Buzin 3:0
27.09.2020. 14:00  NK Ravnice – NK Vinogradar 4:1
27.09.2020. 14:00  NK Maksimir – NK Rudeš 1:3
27.09.2020. 14:00  NK Brezovica – NK Kurilovec 1:0
27.09.2020. 14:00  HNK Gorica – ŠNM NK Naftaš Ivanić 3:1
21.04.2021. 17:00  NK Vrbovec – NK Dugo Selo 2:1

21.10.2020. 16:30  NK Sesvetski Kraljevec – HNK Segesta 1:2 


Kolo 7
03.10.2020. 10:00 NK Mladost – Buzin – NK Sesvetski Kraljevec 0:1
03.10.2020. 13:30  NK Vinogradar – NK Maksimir 0:10
04.10.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Ravnice 3:0
04.10.2020. 10:00  NK Samobor – NK Brezovica 1:0
04.10.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Vrapče 1:2
04.10.2020. 13:30  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Karlovac 1919 0:3
04.10.2020. 13:30  NK Dugo Selo – HNK Gorica 0:3
13.10.2020. 13:00  NK Vrbovec – NK Kurilovec 2:3


Kolo 8
10.10.2020. 09:30  HNK Gorica – NK Kurilovec 4:1
10.10.2020. 12:00  NK Sesvetski Kraljevec – ŠNM NK Naftaš Ivanić 4:0
10.10.2020. 13:45  NK Ravnice – NK Maksimir 4:1
11.10.2020. 10:00  NK Vrbovec – NK Samobor 1:1
11.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Dugo Selo 0:2
11.10.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Mladost – Buzin 1:1
11.10.2020. 14:00  NK Brezovica – NK Rudeš 0:3
03.11.2020. 10:00  NK Vrapče – NK Vinogradar 8:0

Kolo 9
17.10.2020. 10:00  NK Mladost – Buzin – NK Ravnice 3:1
18.10.2020. 10:00  NK Kurilovec – NK Karlovac 1919 0:6
18.10.2020. 10:00  NK Samobor – HNK Gorica 0:1
18.10.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Vrbovec 3:0
18.10.2020. 11:30  NK Maksimir – NK Vrapče 1:3
18.10.2020. 13:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – HNK Segesta 1:5
18.10.2020. 15:30  NK Dugo Selo – NK Sesvetski Kraljevec 1:1
17.03.2021. 15:00  NK Vinogradar  – NK Brezovica 3:0

Kolo 10
24.10.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Rudeš 2:3
24.10.2020. 10:00  NK Mladost – Buzin – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:0
24.10.2020. 16:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Kurilovec 4:1
25.10.2020. 10:00  NK Vrbovec – NK Vinogradar Mladina 1:1
25.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Samobor 1:0
25.10.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Dugo Selo 1:1
25.10.2020. 13:00  NK Ravnice – NK Vrapče 2:8
12.11.2020. 10:00 NK Maksimir – NK Brezovica 2:1

Kolo 11
25.03.2021. 17:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Ravnice 1:0

31.10.2020. 13:00  NK Dugo Selo – NK Mladost Buzin 5:0
31.10.2020. 10:00  NK Kurilovec – HNK Segesta 3:2
08.04.2021. 16:00  NK Samobor – NK Sesvetski Kraljevec 1:0
31.10.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Karlovac 1919 0:2
24.03.2021. 15:00  NK Vinogradar – HNK Gorica 0:8
12.05.2021. 16:00  NK Maksimir – NK Vrbovec 6:0
15.04.2021. 20:00  NK Vrapče – NK Brezovica  7:1

Kolo 12
18.11.2020. 13:30  NK Ravnice – NK Brezovica  3:0

08.11.2020. 10:00  NK Vrbovec – NK Vrapče 0:10
07.11.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Maksimir 4:0
08.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Vinogradar 8:0
25.11.2020. 16:30  NK Sesvetski Kraljevec -NK Rudeš  2:1
08.11.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Samobor 3:1
08.11.2020. 10:00  NK Mladost Buzin – NK Kurilovec 6:0
08.11.2020. 14:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Dugo Selo 1:2


Kolo 13
15.11.2020. 12:15  Dugo Selo – Ravnice 8:1

15.11.2020. 10:00  Kurilovec – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:0
15.11.2020. 10:00  NK Samobor – Mladost Buzin 2:2
17.03.2021. 20:30  NK Rudeš – HNK Segesta 2:0
19.05.2021. 16:00  NK Vinogradar – NK Sesvetski Kraljevec 0:6
15.11.2020. 11:15  Maksimir – NK Karlovac 1919 1:3
14.11.2020. 10:00 Vrapče – HNK Gorica 3:0
15.11.2020. 12:15  Brezovica – Vrbovec 7:0


Kolo 14
22.11.2020. 12:00  NK Ravnice – NK Vrbovec 8:0

21.11.2020. 14:00  HNK Gorica – NK Brezovica 7:0
22.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Vrapče 2:1
21.11.2020. 12:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Maksimir 2:1
08.04.2021. 14:30  NK Segesta – NK Vinogradar 6:0
22.11.2020. 10:00  NK Mladost Buzin – NK Rudeš 0:2
22.11.2020. 14:00 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Samobor 6:0
22.11.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK Kurilovec 1:1


Kolo 15
14.03.2021. 10:00  NK Kurilovec – NK Ravnice  1:3

14.03.2021. 10:00  NK Samobor – NK Dugo Selo  1:0
13.03.2021. 18:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Rudeš  0:0
13.03.2021. 10:00  NK Vinogradar – NK Mladost Buzin 0:4
14.03.2021. 10:00  NK Maksimir – HNK Segesta  4:1
13.03.2021. 10:00  NK Vrapče – NK Sesvetski Kraljevec 3:2
20.04.2021. 17.30  NK Brezovica – NK Karlovac 1919 0:5
14.03.2021. 10:00  NK Vrbovec – HNK Gorica 0:5

 

Kolo 16
20.03.2021. 10:00  NK Brezovica – NK Sesvetski Kraljevec 0:1
20.03.2021. 10:00  NK Vrapče – HNK Segesta 2:4
20.03.2021. 14:00  NK Vinogradar Mladina – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:3
21.03.2021. 10:00  NK Vrbovec – NK Karlovac 1919 0:6
21.03.2021. 10:00  NK Samobor – NK Kurilovec 5:1
21.03.2021. 13:00  NK Maksimir – NK Mladost – Buzin 4:3
21.03.2021. 14:00  NK Ravnice – HNK Gorica 1:0
21.03.2021. 14:00  NK Rudeš – NK Dugo Selo 3:0

Kolo 17
27.03.2021 10:00  NK Mladost – Buzin – NK Vrapče 2:3
28.03.2021 10:00  NK Samobor – NK Ravnice 2:0
28.03.2021 10:00  NK Kurilovec – NK Rudeš 0:4
28.03.2021 10:00  HNK Segesta – NK Brezovica 4:0
28.03.2021 10:00  NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 4:0
28.03.2021 14:15  NK Dugo Selo – NK Vinogradar Mladina 7:1
17.04.2021 19:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Maksimir 2:1
28.03.2021 10:00  NK Vrbovec – NK Sesvetski Kraljevec 0:2

Kolo 18
03.04.2021. 10:00  NK Ravnice – NK Karlovac 1919 0:1
03.04.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Sesvetski Kraljevec 4:4
03.04.2021. 10:00  NK Vrbovec – HNK Segesta 2:3
20.05.2021. 18:00  NK Brezovica – NK Mladost – Buzin 3:3
03.04.2021. 10:00  NK Vrapče – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:0
03.04.2021. 10:00  NK Maksimir – NK Dugo Selo 0:2
03.04.2021. 10:00  NK Vinogradar Mladina – NK Kurilovec 1:3
03.04.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Samobor 1:1

Kolo 19
21.04.2021. 17:30  NK Rudeš – NK Ravnice 4:0
15.04.2021. 15:30  NK Samobor – NK Vinogradar Mladina 7:0
08.04.2021. 14:30  NK Kurilovec – NK Maksimir 2:3
06.04.2021. 14:30  NK Dugo Selo – NK Vrapče 2:4
08.04.2021. 14:30  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Brezovica 3:2
08.04.2021. 13:30  NK Mladost – Buzin – NK Vrbovec 5:1
06.04.2021. 14:30  HNK Segesta – HNK Gorica 0:1
28.04.2021. 16:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Karlovac 1919 1:2

Kolo 20
11.04.2021. 10:00  NK Ravnice – NK Sesvetski Kraljevec 1:1
11.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – HNK Segesta 2:1
11.04.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Mladost – Buzin 2:1
11.04.2021. 10:00  NK Vrbovec – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:2
11.04.2021. 10:00  NK Brezovica – NK Dugo Selo 0:4
11.04.2021. 10:00  NK Vrapče – NK Kurilovec 5:0
11.04.2021. 10:00  NK Maksimir – NK Samobor 2:0
11.04.2021. 10:00  NK Vinogradar Mladina – NK Rudeš 0:7

Kolo 21
18.04.2021. 10:00  NK Vinogradar Mladina – NK Ravnice 2:5
18.04.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Maksimir 4:2
18.04.2021. 10:00  NK Samobor – NK Vrapče 0:1
18.04.2021. 10:00  NK Kurilovec – NK Brezovica 10:0
18.04.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Vrbovec 1:3
18.04.2021. 10:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – HNK Gorica 1:1
18.04.2021. 10:00  NK Mladost – Buzin – NK Karlovac 1919 1:2
18.04.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Sesvetski Kraljevec 2:1

Kolo 22
25.04.2021. 10:00  NK Ravnice – HNK Segesta 0:0
25.04.2021. 10:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Mladost – Buzin 2:2
25.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:0
25.04.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Dugo Selo 1:1
25.04.2021. 10:00  NK Kurilovec – NK Vrbovec 0:0
25.04.2021. 10:00  NK Brezovica – NK Samobor 1:0
25.04.2021. 10:00  NK Vrapče – NK Rudeš 0:2
25.04.2021. 10:00  NK Maksimir – NK Vinogradar Mladina 7:0

Kolo 23
02.05.2021. 10:00  NK Maksimir – NK Ravnice 3:0
02.05.2021. 10:00  NK Vinogradar Mladina – NK Vrapče 0:8
02.05.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Brezovica 2:0
02.05.2021. 10:00  NK Samobor – NK Vrbovec 3:0
02.05.2021. 10:00  NK Kurilovec – HNK Gorica 0:1
02.05.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Karlovac 1919 2:1
02.05.2021. 10:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Sesvetski Kraljevec 3:1
02.05.2021. 10:00  NK Mladost – Buzin – HNK Segesta 0:2

Kolo 24
09.05.2021. 10:00  NK Ravnice – NK Mladost – Buzin 0:4
09.05.2021. 10:00  HNK Segesta – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:3
09.05.2021. 10:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Dugo Selo 2:1
09.05.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Kurilovec 3:1
09.05.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Samobor 4:0
09.05.2021. 10:00  NK Vrbovec – NK Rudeš 0:3
09.05.2021. 10:00  NK Brezovica – NK Vinogradar Mladina 3:1
09.05.2021. 10:00  NK Vrapče – NK Maksimir 0:1

Kolo 25
16.05.2021. 10:00  NK Vrapče – NK Ravnice 2:2
16.05.2021. 10:00  NK Brezovica – NK Maksimir 0:0
16.05.2021. 10:00  NK Vinogradar Mladina – NK Vrbovec 1:2
16.05.2021. 10:00  NK Rudeš – HNK Gorica 0:0
16.05.2021. 10:00  NK Samobor – NK Karlovac 1919 0:7
16.05.2021. 10:00  NK Kurilovec – NK Sesvetski Kraljevec 1:2
16.05.2021. 10:00  NK Dugo Selo – HNK Segesta 2:0
15.06.2021. 19:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Mladost – Buzin 1:1

Kolo 26
23.05.2021. 10:00  NK Ravnice – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:0
23.05.2021. 10:00  NK Mladost – Buzin – NK Dugo Selo 1:0
15.06.2021. 19:00 HNK Segesta – NK Kurilovec 3:0
23.05.2021. 10:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Samobor 2:0
23.05.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Rudeš 1:0
23.05.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Vinogradar Mladina 5:0
23.05.2021. 10:00  NK Vrbovec – NK Maksimir 0:7
23.05.2021. 10:00  NK Brezovica – NK Vrapče 0:3

Kolo 27
30.05.2021. 10:00  NK Brezovica – NK Ravnice 2:4
30.05.2021. 10:00  NK Vrapče – NK Vrbovec 4:0
30.05.2021. 10:00  NK Maksimir – HNK Gorica 1:4
30.05.2021. 10:00  NK Vinogradar Mladina – NK Karlovac 1919 0:11
30.05.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Sesvetski Kraljevec 0:0
30.05.2021. 10:00  NK Samobor – HNK Segesta 1:1
09.06.2021. 18:30  NK Kurilovec – NK Mladost – Buzin 1:5
30.05.2021. 10:00  NK Dugo Selo – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:2

Kolo 28
03.06.2021. 10:00  NK Ravnice – NK Dugo Selo 0:2
03.06.2021. 10:00  ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Kurilovec 1:0
03.06.2021. 10:00  NK Mladost – Buzin – NK Samobor 1:3
03.06.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Rudeš 1:0
03.06.2021. 10:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Vinogradar Mladina 10:0
03.06.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Maksimir 2:0
03.06.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Vrapče 3:1
03.06.2021. 10:00  NK Vrbovec – NK Brezovica 2:0

Kolo 29
06.06.2021. 10:00  NK Vrbovec – NK Ravnice 1:0
06.06.2021. 10:00  NK Brezovica – HNK Gorica 0:2
06.06.2021. 10:00  NK Vrapče – NK Karlovac 1919 3:1
06.06.2021. 10:00  NK Maksimir – NK Sesvetski Kraljevec 1:0
06.06.2021. 10:00  NK Vinogradar Mladina – HNK Segesta 2:8
06.06.2021. 10:00 NK Rudeš – NK Mladost – Buzin 3:0
06.06.2021. 10:00 NK Samobor – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:1
06.06.2021. 10:00  NK Kurilovec – NK Dugo Selo 2:1

Kolo 30
13.06.2021. 10:00  NK Ravnice – NK Kurilovec 2:2
13.06.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Samobor 0:1
13.06.2021. 10:00  NK Rudeš – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:2
13.06.2021. 10:00  NK Mladost – Buzin – NK Vinogradar Mladina 7:0
13.06.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Maksimir 0:3
13.06.2021. 10:00  NK Sesvetski Kraljevec – NK Vrapče 1:1
13.06.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Brezovica 1:2
13.06.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Vrbovec 11:0