1. NL SREDIŠTE MLAĐI PIONIRI 2020/21

Tablica i raspored selekcije MLAĐI PIONIRI 1

Tablica 1. NL Središte mlađi pioniri 2020/2021

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je ml-pio-1-konacnaaa-1024x506.png

Posljednja utakmica 29. kolo 1. NL Središte

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je ml-pio-zapis.png

Raspored 1. NL Središte mlađi pioniri 2020/2021

Kolo 1
22.08.2020. 10:00  GNK Dinamo – Segesta 10:0
22.08.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK HAŠK 1903 4:0
22.08.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Trnje 8:0
22.08.2020. 16:15  NK Lokomotiva – NK Karlovac 1919 5:0
22.08.2020. 16:15  NK Hrvatski dragovoljac – Dugo Selo 1:2
23.08.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Dubrava Tim Kabel 3:1
23.08.2020. 16:15  NK Zagreb – NK Rudeš 6:0
02.09.2020. 18:00  NK Lučko – HNK Gorica 3:2


Kolo 2
27.08.2020. 18:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Lučko 3:0
29.08.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Trnje 4:0
29.08.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Hrvatski dragovoljac 1:4
29.08.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Zagorec (KR) 0:0
29.08.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Sesvete 2:11
29.08.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Zagreb 1:8
29.08.2020. 16:15  NK Lokomotiva – GNK Dinamo 1:1
30.08.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK Kustošija 1:3


Kolo 3
04.09.2020. 10:00  NK Sesvete – HNK Segesta 4:0
04.09.2020. 14:00  NK Kustošija – NK HAŠK 1903 4:1
05.09.2020. 10:00  NK Lučko – NK Rudeš 1:2
05.09.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
05.09.2020. 10:00  NK Trnje – NK Dugo Selo 2:2
05.09.2020. 15:45  NK Hrvatski dragovoljac – HNK Gorica 1:0
06.09.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Karlovac 1919 10:0
06.09.2020. 15:45  NK Zagreb – NK Lokomotiva 0:2


Kolo 4
12.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Dugo Selo 1:1
12.09.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Trnje 3:1
12.09.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Kustošija 1:3
12.09.2020. 10:00  NK Rudeš – NK Zagorec (KR) 1:4
12.09.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Lučko 1:0
12.09.2020. 15:15  NK Lokomotiva – NK Sesvete 3:0
13.09.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Hrvatski dragovoljac 4:0
13.09.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Zagreb 1:0


Kolo 5
19.09.2020. 10:00  NK Lučko – NK Lokomotiva 0:3
19.09.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – HNK Segesta 0:0
19.09.2020. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš 4:0
19.09.2020. 10:00  NK Trnje – HNK Gorica 0:1
19.09.2020. 16:00 NK Zagreb – NK Karlovac 1919 2:0
19.09.2020. 16:00  NK Sesvete – GNK Dinamo 5:3
20.09.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
20.09.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK HAŠK 1903 2:0


Kolo 6
26.09.2020. 09:00  NK Zagreb – NK Sesvete 3:1
26.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK HAŠK 1903 4:0
26.09.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Dugo Selo 0:0
26.09.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Hrvatski dragovoljac 1:1
26.09.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Lučko 13:0
26.09.2020. 15:00  NK Lokomotiva – NK Zagorec (KR) 5:0
27.09.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Trnje 1:2
30.09.2020. 19:00  NK Rudeš – NK Kustošija 1:4


Kolo 7
03.10.2020. 09:00  NK Kustošija – HNK Segesta 2:0
03.10.2020. 10:00  NK Lučko – NK Zagreb 0:2
03.10.2020. 10:00  NK Trnje – NK Rudeš 1:1
03.10.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – HNK Gorica 2:1
03.10.2020. 14:45  NK Hrvatski dragovoljac – NK Lokomotiva 0:2
04.10.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Karlovac 1919 5:0
04.10.2020. 10:00  NK Dugo Selo – NK Dubrava Tim Kabel 0:0
04.10.2020. 13:00  GNK Dinamo – NK Zagorec (KR) 7:0


Kolo 8
10.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 4:2
10.10.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Trnje 3:0
10.10.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Hrvatski dragovoljac 10:0
10.10.2020. 10:00  NK Zagreb – NK Zagorec (KR) 2:1
10.10.2020. 14:00  NK Rudeš – NK Dugo Selo 1:3
10.10.2020. 14:30  NK Lokomotiva – NK Kustošija 3:2
11.10.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK HAŠK 1903 4:2
11.10.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Lučko 2:2


Kolo 9
17.10.2020. 10:00  NK Lučko – NK Karlovac 1919 2:1
17.10.2020. 10:00  NK Trnje (Z) – NK Lokomotiva (Z) 0:3
17.10.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Rudeš 2:0
17.10.2020. 10:00  HNK Gorica – NK Dubrava Tim Kabel 0:0
17.10.2020. 14:30  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagreb 0:2
18.10.2020. 10:00  NK Dugo Selo – HNK Segesta 6:1
28.10.2020. 15:00  NK Zagorec (Kr) – NK Sesvete 3:1

24.03.2021. 12:00  NK Kustošija – NK GNK Dinamo 0:5


Kolo 10
24.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Dubrava Tim Kabel 1:2
24.10.2020. 10:00  NK Zagreb – NK Kustošija 2:0
24.10.2020. 10:00  NK Lučko – NK Zagorec (Kr) 2:0
24.10.2020. 13:30  NK GNK Dinamo – NK Trnje (Z) 10:0
24.10.2020. 14:30  NK Lokomotiva (Z) – NK Dugo Selo 2:0
24.10.2020. 18:00  NK Rudeš – HNK Gorica 0:2
25.10.2020. 15:00  NK Sesvete – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:0
24.03.2021. 18:00  HNK Segesta – NK HAŠK 1903 0:3


Kolo 11
31.10.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK Karlovac 1919 4:0

31.10.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Sesvete 1:0
25.11.2020. 17:00  NK Trnje – NK Zagreb  1:1
31.10.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Lokomotiva 0:3
28.04.2021. 16:00  HNK Gorica – HNK Segesta 2:0
24.03.2021. 14:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Lučko 1:3
01.11.2020. 10:00  Dugo Selo – GNK Dinamo 0:2
01.11.2020. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš 6:0


Kolo 12
07.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Rudeš 3:1

07.11.2020. 10:00  HNK Segesta – NK Dubrava Tim Kabel 0:3
07.11.2020. 10:00 NK Lučko – NK Kustošija 2:1
07.11.2020. 10:00  NK Zagorec (KR) – NK Hrvatski dragovoljac 3:0
07.11.2020. 13:45  NK Lokomotiva – HNK Gorica 5:1
08.11.2020. 10:00 GNK Dinamo – NK HAŠK 1903 9:0
08.11.2020. 10:00  NK Sesvete – NK Trnje 3:0
08.11.2020. 13:45  NK Zagreb – Dugo Selo 2:0


Kolo 13
14.11.2020. 10:00  NK Kustošija – NK Zagorec (KR) 1:0

14.11.2020. 10:00  NK Trnje – NK Lučko 2:3
14.11.2020. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Zagreb 0:3
14.11.2020. 10:00  HNK Gorica – GNK Dinamo
14.11.2020. 10:00  NK Rudeš – HNK Segesta 1:0
14.11.2020. 13:45  NK Hrvatski dragovoljac – NK Karlovac 1919 2:1
28.04.2021. 20:00  NK Sesvete – NK Dugo Selo 1:0
15.11.2020. 10:00 NK Dubrava Tim Kabel – NK Lokomotiva 0:2


Kolo 14
19.05.2021. 17:00  NK Karlovac 1919 – HNK Segesta 3:1

21.11.2020. 10:00  NK Lučko – NK Dugo Selo 2:0
21.11.2020. 10:40  NK Zagorec (KR) – NK Trnje 1:1
21.11.2020. 13:30  NK Lokomotiva – NK Rudeš 5:0
22.11.2020. 09:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Kustošija 0:1
21.11.2020. 10:00  GNK Dinamo – NK Dubrava Tim Kabel 3:0
22.11.2020. 10:00  NK Sesvete – NK HAŠK 1903 1:3
22.11.2020. 09:30  NK Zagreb – HNK Gorica 2:0


Kolo 15
14.03.2021. 10:00  NK Kustošija – NK Karlovac 1919 2:2

13.03.2021. 10:00  NK Trnje – NK Hrvatski dragovoljac 2:1
13.03.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Lučko 3:2
14.04.2021. 18:00  HNK Gorica – NK Sesvete 2:3
14.03.2021. 14:30  GNK Dinamo –  NK Rudeš 16:0
14.03.2021. 17:00  HNK Segesta – NK Lokomotiva 0:6
14.03.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Zagorec (KR) 0:0
14.03.2021. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagreb 0:0

Kolo 16
20.03.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Lokomotiva (Z) 0:3
20.03.2021. 10:00  HNK Segesta – GNK Dinamo 0:18
20.03.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Zagorec (Kr) 6:0
20.03.2021. 10:00  NK Trnje (Z) – NK Kustošija 0:3
20.03.2021. 13:00  HNK Gorica – NK Lučko 1:2
20.03.2021. 15:30  NK Rudeš – NK Zagreb 0:0
05.05.2021. 20:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Sesvete 2:1
10.06.2021. 20:00 NK Dugo Selo – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:0

Kolo 17
27.03.2021. 10:00  NK Trnje (Z) – NK Karlovac 1919 1:3
27.03.2021. 11:30  NK Kustošija – NK Dugo Selo 5:1
27.03.2021. 10:00  NK Zagorec (Kr) – HNK Gorica 2:1
27.03.2021. 10:00  NK Lučko – NK Dubrava Tim Kabel 1:2
27.03.2021. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK HAŠK 1903 3:1
28.03.2021. 10:00  NK Sesvete – NK Rudeš 7:0
28.03.2021. 13:30  GNK Dinamo – NK Lokomotiva (Z) 3:1
28.03.2021. 15:00  NK Zagreb – HNK Segesta 3:0

Kolo 18
03.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – GNK Dinamo 0:4
03.04.2021. 10:00  NK Lokomotiva (Z) – NK Zagreb 1:0
08.04.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Sesvete 0:4
03.04.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Lučko 0:2
12.05.2021. 19:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagorec (Kr) 0:1
25.05.2021. 19:30  HNK Gorica – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:1
03.04.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Kustošija 1:1
03.04.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Trnje (Z) 1:0

Kolo 19
06.04.2021. 15:30 NK Dugo Selo – NK Karlovac 1919 1:1
14.04.2021. 18:00  NK Trnje (Z) – NK HAŠK 1903 3:1
06.04.2021. 15:30  NK Kustošija – HNK Gorica 6:0
20.05.2021. 15:15  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 2:1
07.04.2021. 15:30  NK Zagorec (Kr) – NK Rudeš 1:0
05.05.2021. 18:00  NK Lučko – HNK Segesta 3:0
11.05.2021. 10:00  NK Sesvete – NK Lokomotiva (Z) 1:2
14.04.2021. 15:30  NK Zagreb – GNK Dinamo 1:3

Kolo 20
10.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Zagreb 1:0
10.04.2021. 10:00  GNK Dinamo – NK Sesvete 6:1
10.04.2021. 10:00  NK Lokomotiva (Z) – NK Lučko 0:1
10.04.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Zagorec (Kr) 0:2
10.04.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 1:4
10.04.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Trnje (Z) 0:1
10.04.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Dugo Selo 4:2
11.04.2021. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Kustošija 2:1

Kolo 21
17.04.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Karlovac 1919 1:0
17.04.2021. 10:00  NK Dugo Selo – HNK Gorica 2:0
17.04.2021. 10:00  NK Trnje (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 0:2
17.04.2021. 10:00  NK Kustošija – NK Rudeš 3:0
17.04.2021. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – HNK Segesta 2:0
17.04.2021. 10:00  NK Zagorec (Kr) – NK Lokomotiva (Z) 0:2
17.04.2021. 10:00  NK Lučko – GNK Dinamo 0:6
17.04.2021. 10:00  NK Sesvete – NK Zagreb 1:2

Kolo 22
24.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Sesvete 0:6
24.04.2021. 10:00  NK Zagreb – NK Lučko 1:4
24.04.2021. 10:00  NK Zagorec (Kr) – GNK Dinamo 0:5
24.04.2021. 10:00  NK Lokomotiva (Z) – NK Hrvatski dragovoljac 6:0
24.04.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Kustošija 0:3
24.04.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Trnje (Z) 2:0
24.04.2021. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Dugo Selo 4:1
24.04.2021. 10:00  HNK Gorica – NK HAŠK 1903 1:1

Kolo 23
01.05.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Karlovac 1919 2:1
01.05.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Dubrava Tim Kabel 0:3
01.05.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Rudeš 4:0
27.05.2021. 19:00  NK Trnje (Z) – HNK Segesta 1:0
01.05.2021. 10:00  NK Kustošija – NK Lokomotiva (Z) 2:4
01.05.2021. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – GNK Dinamo 1:5
01.05.2021. 10:00  NK Zagorec (Kr) – NK Zagreb 0:1
01.05.2021. 10:00  NK Lučko – NK Sesvete 2:2

Kolo 24
08.05.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Lučko 0:1
08.05.2021. 10:00  NK Sesvete – NK Zagorec (Kr) 4:1
08.05.2021. 10:00  NK Zagreb – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:0
08.05.2021. 10:00  GNK Dinamo – NK Kustošija 4:0
08.05.2021. 10:00  NK Lokomotiva (Z) – NK Trnje (Z) 11:0
08.05.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Dugo Selo 2:0
08.05.2021. 10:00  NK Rudeš – NK HAŠK 1903 3:3
08.05.2021. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – HNK Gorica 1:1

Kolo 25
15.05.2021. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Karlovac 1919 2:2
15.05.2021. 10:00  HNK Gorica – NK Rudeš 2:1
15.05.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – HNK Segesta 2:0
15.05.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Lokomotiva (Z) 0:6
15.05.2021. 10:00  NK Trnje (Z) – GNK Dinamo 0:6
15.05.2021. 10:00  NK Kustošija – NK Zagreb 2:3
15.05.2021. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Sesvete 0:1
15.05.2021. 10:00  NK Zagorec (Kr) – NK Lučko 0:1

Kolo 26
02.06.2021. 17:00  NK Karlovac 1919 – NK Zagorec (Kr) 3:1
22.05.2021. 10:00  NK Lučko – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 3:0
22.05.2021. 10:00  NK Sesvete – NK Kustošija 3:0
22.05.2021. 10:00  NK Zagreb – NK Trnje (Z) 6:0
22.05.2021. 10:00  GNK Dinamo – NK Dugo Selo 14:0
27.05.2021. 18:00  NK Lokomotiva (Z) – NK HAŠK 1903 6:0
09.06.2021. 19:00  HNK Segesta – HNK Gorica 3:1
22.05.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel 0:4

Kolo 27
29.05.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Karlovac 1919 2:3
29.05.2021. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – HNK Segesta 3:0
29.05.2021. 10:00  NK Gorica – NK Lokomotiva (Z) 0:5
29.05.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – GNK Dinamo 0:9
29.05.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Zagreb 1:0
31.05.2021. 19:00  NK Trnje (Z) – NK Sesvete 0:1
29.05.2021. 10:00  NK Kustošija – NK Lučko 2:4
29.05.2021 10:00   NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagorec (Kr) 1:4

Kolo 28
03.06.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:0
03.06.2021. 10:00  NK Zagorec (Kr) – NK Kustošija 2:1
03.06.2021. 10:00  NK Lučko – NK Trnje (Z) 3:0
03.06.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Sesvete 1:2
03.06.2021. 10:00  NK Zagreb – NK HAŠK 1903 2:1
03.06.2021. 10:00  GNK Dinamo – HNK Gorica 6:0
03.06.2021. 10:00  NK Lokomotiva (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 2:0
03.06.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Rudeš 3:0

Kolo 29
05.06.2021. 10:00  HNK Segesta – NK Karlovac 1919 0:0
05.06.2021. 10:00  NK Rudeš – NK Lokomotiva (Z) 0:3
09.06.2021. 20:00  NK Dubrava Tim Kabel – GNK Dinamo 0:3
15.06.2021. 19:30  HNK Gorica – NK Zagreb 0:3
05.06.2021. 10:00  NK HAŠK 1903 – NK Sesvete 0:3
05.06.2021. 10:00  NK Dugo Selo – NK Lučko 1:5
05.06.2021. 10:00  NK Trnje (Z) – NK Zagorec (Kr) 1:1
05.06.2021. 10:00  NK Kustošija – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:2

Kolo 30
12.06.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Kustošija 0:5
12.06.2021. 10:00  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Trnje (Z) 2:0
08.06.2021. 10:00  NK Zagorec (Kr) – NK Dugo Selo 3:0
12.06.2021. 10:00  NK Lučko – NK HAŠK 1903 4:3
17.06.2021. 20:00  NK Sesvete – HNK Gorica 3:1
12.06.2021. 10:00  NK Zagreb – NK Dubrava Tim Kabel 2:1
12.06.2021. 10:00  NK Rudeš – GNK Dinamo 0:9
12.06.2021. 10:00  NK Lokomotiva (Z) – HNK Segesta 4:0