Tablica i raspored selekcije PIONIRI 1

Tablica 2. NL Središte pioniri 2021/2022

Posljednja utakmica 2. NL Središte pioniri 2021/2022

Raspored 2. NL Središte pioniri 2021/2022

Kolo 1
21.08.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:9
01.09.2021. 18:30 NK Kurilovec – NK Maksimir 1:1
24.08.2021. 17:00 NK Bregana – NK Karlovac 1919 1:1
01.09.2021. 20:00 NK Vrapče – NK Trešnjevka 1:1
21.08.2021. 11:15 NK Devetka – NK Bistra 3:0
21.08.2021. 11:15 NK Ilovac – NK Mladost – Buzin 0:4
01.08.2021. 10:15 NK Ravnice – NK Ponikve 2:0
25.08.2021. 17:30 NK Rudar (DZ) – HNŠK Moslavina 5:1

Kolo 2
28.08.2021. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – HNŠK Moslavina 4:1
28.08.2021. 11:15 NK Ponikve – NK Rudar (DZ) 1:6
28.08.2021. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Ravnice 2:1
28.08.2021. 11:15 NK Bistra – NK Ilovac 0:0
28.08.2021. 11:15 NK Trešnjevka – NK Devetka 1:0
28.08.2021. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Vrapče 5:0
15.09.2021. 18:15 NK Maksimir – NK Bregana 4:0
28.08.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Kurilovec 3:1

Kolo 3
04.09.2021. 11:15 NK Kurilovec – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:2
04.09.2021. 11:15 NK Bregana – GSNK Mladost Petrinja 4:0
04.09.2021. 11:15 NK Vrapče – NK Maksimir 0:0
04.09.2021. 11:15 NK Devetka – NK Karlovac 1919 1:6
04.09.2021. 11:15 NK Ilovac – NK Trešnjevka 0:0
04.09.2021. 11:15 NK Ravnice – NK Bistra 3:0
04.09.2021. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Mladost – Buzin 4:1
04.09.2021. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Ponikve 1:0

Kolo 4
11.09.2021. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Ponikve 3:0
11.09.2021. 11:15 NK Mladost – Buzin – HNŠK Moslavina 5:1
11.09.2021. 11:15 NK Bistra – NK Rudar (DZ) 0:2
11.09.2021. 11:15 NK Trešnjevka – NK Ravnice 3:5
11.09.2021. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Ilovac 3:0
11.09.2021. 11:15 NK Maksimir – NK Devetka 4:0
11.09.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Vrapče 2:0
11.09.2021. 11:15 NK Kurilovec – NK Bregana 3:0

Kolo 5
18.09.2021. 11:15 NK Bregana – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:0
18.09.2021. 11:15 NK Vrapče – NK Kurilovec 2:0
18.09.2021. 11:15 NK Devetka – GSNK Mladost Petrinja 6:0
18.09.2021. 11:15 NK Ilovac – NK Maksimir 0:4
18.09.2021. 11:15 NK Ravnice – NK Karlovac 1919 1:2
18.09.2021. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Trešnjevka 3:0
18.09.2021. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Bistra 6:0
18.09.2021. 11:15 NK Ponikve – NK Mladost – Buzin 2:2

Kolo 6
25.09.2021. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Mladost – Buzin 2:2
25.09.2021. 11:15 NK Bistra – NK Ponikve 1:1
13.10.2021. 19:15 NK Trešnjevka – HNŠK Moslavina 1:1
25.09.2021. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Rudar (DZ) 2:2
25.09.2021. 11:15 NK Maksimir – NK Ravnice 2:1
25.09.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Ilovac 3:1
25.09.2021. 11:15 NK Kurilovec – NK Devetka 0:4
23.10.2021. 10:00 NK Bregana – NK Vrapče 1:1

Kolo 7
02.10.2021. 11:15 NK Vrapče – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:1
02.10.2021. 11:15 NK Devetka – NK Bregana 5:0
02.10.2021. 11:15 NK Ilovac – NK Kurilovec 1:1
02.10.2021. 11:15 NK Ravnice – GSNK Mladost Petrinja 5:1
02.10.2021. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Maksimir 2:0
02.10.2021. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Karlovac 1919 1:2
02.10.2021. 11:15 NK Ponikve – NK Trešnjevka 1:0
02.10.2021. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Bistra 3:1

Kolo 8
09.10.2021. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Bistra 4:1
09.10.2021. 11:15 NK Trešnjevka – NK Mladost – Buzin 0:4
09.10.2021. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Ponikve 2:0
09.10.2021. 11:15 NK Maksimir – HNŠK Moslavina 4:0
09.10.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Rudar (DZ) 2:5
09.10.2021. 11:15 NK Kurilovec – NK Ravnice 0:2
09.10.2021. 11:15 NK Bregana – NK Ilovac 3:1
09.10.2021. 11:15 NK Vrapče – NK Devetka 0:0

Kolo 9
16.10.2021. 11:15 NK Devetka – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:3
16.10.2021. 11:15 NK Ilovac – NK Vrapče 2:3
16.10.2021. 11:15 NK Ravnice – NK Bregana 4:3
16.10.2021. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Kurilovec 6:0
16.10.2021. 11:15 HNŠK Moslavina – GSNK Mladost Petrinja 8:0
16.10.2021. 11:15 NK Ponikve – NK Maksimir 1:2
16.10.2021. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Karlovac 1919 2:0
16.10.2021. 11:15 NK Bistra – NK Trešnjevka 0:2

Kolo 10
23.10.2021. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Trešnjevka 1:1
23.10.2021. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Bistra 3:0
23.10.2021. 11:15 NK Maksimir – NK Mladost – Buzin 1:1
23.10.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Ponikve 1:3
23.10.2021. 11:15 NK Kurilovec – HNŠK Moslavina 5:1
23.10.2021. 11:15 NK Bregana – NK Rudar (DZ) 1:3
23.10.2021. 11:15 NK Vrapče – NK Ravnice 0:4
23.10.2021. 11:15 NK Devetka – NK Ilovac 4:1

Kolo 11
30.10.2021. 11:15 NK Ilovac – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:1
30.10.2021. 11:15 NK Ravnice – NK Devetka 1:0
30.10.2021. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Vrapče 3:2
30.10.2021. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Bregana 2:0
30.10.2021. 11:15 NK Ponikve – NK Kurilovec 2:0
30.10.2021. 11:15 NK Mladost – Buzin – GSNK Mladost Petrinja 2:0
30.10.2021. 11:15 NK Bistra – NK Maksimir 1:1
19.02.2022.12:15 NK Trešnjevka – NK Karlovac 1919 0:1

Kolo 12
06.11.2021. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Karlovac 1919 0:4
06.11.2021. 11:15 NK Maksimir – NK Trešnjevka 0:1
06.11.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Bistra 0:2
06.11.2021. 11:15 NK Kurilovec – NK Mladost – Buzin 0:3
06.11.2021. 11:15 NK Bregana – NK Ponikve 4:3
06.11.2021. 11:15 NK Vrapče – HNŠK Moslavina 2:1
06.11.2021. 11:15 NK Devetka – NK Rudar (DZ) 0:6
06.11.2021. 11:15 NK Ilovac – NK Ravnice 2:2

Kolo 13
13.11.2021. 11:15 NK Ravnice – ŠNM NK Naftaš Ivanić 3:2
13.11.2021. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Ilovac 1:0
13.11.2021. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Devetka 3:0
13.11.2021. 11:15 NK Ponikve – NK Vrapče 3:2
13.11.2021. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Bregana 1:2
13.11.2021. 11:15 NK Bistra – NK Kurilovec 1:4
13.11.2021. 11:15 NK Trešnjevka – GSNK Mladost Petrinja 2:0
13.11.2021. 11:15 NK Maksimir – NK Karlovac 1919 0:2

Kolo 14
20.11.2021. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Maksimir 4:1
20.11.2021. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Karlovac 1919 1:4
20.11.2021. 11:15 NK Kurilovec – NK Trešnjevka 1:0
20.11.2021. 11:15 NK Bregana – NK Bistra 2:0
20.11.2021. 11:15 NK Vrapče – NK Mladost – Buzin 0:4
20.11.2021. 11:15 NK Devetka – NK Ponikve 2:1
20.11.2021. 11:15 NK Ilovac – HNŠK Moslavina 1:2
20.11.2021. 11:15 NK Ravnice – NK Rudar (DZ) 0:2

Kolo 15
27.11.2021. 11:15 NK Rudar (DZ) – ŠNM NK Naftaš Ivanić 3:1
27.11.2021. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Ravnice 0:0
27.11.2021. 11:15 NK Ponikve – NK Ilovac 8:1
27.11.2021. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Devetka 4:0
27.11.2021. 11:15 NK Bistra – NK Vrapče 1:1
27.11.2021. 11:15 NK Trešnjevka – NK Bregana 2:0
27.11.2021. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Kurilovec 10:0

27.11.2021. 11:15 NK Maksimir – GSNK Mladost Petrinja 6:2

Kolo 16
26.02.2022. 09:00 NK Maksimir – NK Kurilovec 1:0
26.02.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Bregana 3:1
26.02.2022. 11:15 NK Bistra – NK Devetka 2:1
26.02.2022. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Rudar (DZ) 0:1
26.02.2022. 12:15 NK Mladost – Buzin – NK Ilovac 17:0
27.02.2022. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – GSNK Mladost Petrinja 7:0
27.02.2022. 15:15 NK Ponikve – NK Ravnice 1:2
27.02.2022. 20:15 NK Trešnjevka – NK Vrapče 1:1

Kolo 17
05.03.2022. 11:15 HNŠK Moslavina – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:1
05.03.2022. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Ponikve 4:2
05.03.2022. 11:15 NK Ilovac – NK Bistra 0:2
05.03.2022. 11:15 NK Devetka – NK Trešnjevka 2:0
05.03.2022. 11:15 NK Kurilovec – GSNK Mladost Petrinja 1:0
06.03.2022. 11:15 NK Ravnice – NK Mladost – Buzin 1:3
06.03.2022. 16:15 NK Vrapče – NK Karlovac 1919 2:5
06.03.2022. 16:30 NK Bregana – NK Maksimir 1:3

Kolo 18
12.03.2022. 10:15 NK Maksimir – NK Vrapče 2:0
12.03.2022. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Kurilovec 0:3
12.03.2022. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Bregana 1:6
12.03.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Devetka 3:0
12.03.2022. 11:15 NK Bistra – NK Ravnice 0:0
13.03.2022. 11:15 NK Trešnjevka – NK Ilovac 4:0
27.04.2022. 17:00 NK Mladost – Buzin – NK Rudar (DZ) 3:2
13.03.2022. 16:30 NK Ponikve – HNŠK Moslavina 5:1

Kolo 19
19.03.2022. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Mladost – Buzin 1:2
19.03.2022. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Bistra 3:0
19.03.2022. 11:15 NK Ilovac – NK Karlovac 1919 0:5
19.03.2022. 11:15 NK Devetka – NK Maksimir 0:1
19.03.2022. 11:15 NK Vrapče – GSNK Mladost Petrinja 4:1
20.03.2022. 11:15 NK Ravnice – NK Trešnjevka 1:1
20.03.2022. 16:30 NK Ponikve – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:0
20.03.2022. 16:30 NK Bregana – NK Kurilovec 4:0

Kolo 20
06.04.2022. 19:45 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Bregana 1:2
26.03.2022. 11:15 NK Kurilovec – NK Vrapče 3:0
26.03.2022. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Devetka 0:4
06.04.2022. 17:15 NK Maksimir – NK Ilovac 5:0
06.04.2022. 17:15 NK Karlovac 1919 – NK Ravnice 2:0
26.03.2022. 11:15 NK Trešnjevka – NK Rudar (DZ) 1:3
26.03.2022. 11:15 NK Bistra – HNŠK Moslavina 3:0
30.03.2022. 17:30 NK Mladost – Buzin – NK Ponikve 3:0

Kolo 21
02.04.2022. 11:15 NK Mladost – Buzin – ŠNM NK Naftaš Ivanić 7:0
20.04.2022. 18:15 NK Ponikve – NK Bistra 1:1
02.04.2022. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Trešnjevka 2:0
02.04.2022. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Karlovac 1919 1:1
02.04.2022. 11:15 NK Ravnice – NK Maksimir 3:0
02.04.2022. 11:15 NK Ilovac – GSNK Mladost Petrinja 4:0
02.04.2022. 11:15 NK Devetka – NK Kurilovec 1:0
02.04.2022. 11:15 NK Vrapče – NK Bregana 2:1

Kolo 22
09.04.2022. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Vrapče 3:0
19.04.2022. 18:15 NK Bregana – NK Devetka 6:0
09.04.2022. 11:15 NK Kurilovec – NK Ilovac 8:0
09.04.2022. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Ravnice 0:1
09.04.2022. 11:15 NK Maksimir – NK Rudar (DZ) 0:1
09.04.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – HNŠK Moslavina 1:0
09.04.2022. 11:15 NK Trešnjevka – NK Ponikve 0:0
09.04.2022. 11:15 NK Bistra – NK Mladost – Buzin 2:1

Kolo 23
15.04.2022. 11:15 NK Bistra – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:3
15.04.2022. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Trešnjevka 1:0
15.04.2022. 11:15 NK Ponikve – NK Karlovac 1919 0:2
15.04.2022. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Maksimir 1:2
15.04.2022. 11:15 NK Rudar (DZ) – GSNK Mladost Petrinja 2:0
15.04.2022. 11:15 NK Ravnice – NK Kurilovec 3:1
15.04.2022. 11:15 NK Ilovac – NK Bregana 2:3
15.04.2022. 11:15 NK Devetka – NK Vrapče 1:0

Kolo 24
23.04.2022. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Devetka 2:2
23.04.2022. 11:15 NK Vrapče – NK Ilovac 1:2
23.04.2022. 11:15 NK Bregana – NK Ravnice 3:0
23.04.2022. 11:15 NK Kurilovec – NK Rudar (DZ) 2:2
10.05.2022. 18:15 GSNK Mladost Petrinja – HNŠK Moslavina 5:2
23.04.2022. 11:15 NK Maksimir – NK Ponikve 4:0
23.04.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Mladost – Buzin 3:0
23.04.2022. 11:15 NK Trešnjevka – NK Bistra 5:1

Kolo 25
30.04.2022. 11:15 NK Trešnjevka – ŠNM NK Naftaš Ivanić 2:1
30.04.2022. 11:15 NK Bistra – NK Karlovac 1919 0:5
03.05.2022. 18:15 NK Mladost – Buzin – NK Maksimir 2:0
18.05.2022. 18:30 NK Ponikve – GSNK Mladost Petrinja 1:1
12.05.2022. 19:15 HNŠK Moslavina – NK Kurilovec 0:2
30.04.2022. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Bregana 3:3
04.05.2022. 18:15 NK Ravnice – NK Vrapče 2:0
30.04.2022. 11:15 NK Ilovac – NK Devetka 2:1

Kolo 26
07.05.2022. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Ilovac 6:0
07.05.2022. 11:15 NK Devetka – NK Ravnice 2:0
07.05.2022. 11:15 NK Vrapče – NK Rudar (DZ) 0:4
07.05.2022. 11:15 NK Bregana – HNŠK Moslavina 2:0
07.05.2022. 11:15 NK Kurilovec – NK Ponikve 2:2
07.05.2022. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Mladost – Buzin 1:6
07.05.2022. 11:15 NK Maksimir – NK Bistra 3:0
07.05.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Trešnjevka 1:0

Kolo 27
14.05.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – ŠNM NK Naftaš Ivanić 1:0
14.05.2022. 11:15 NK Trešnjevka – NK Maksimir 1:0
14.05.2022. 11:15 NK Bistra – GSNK Mladost Petrinja 3:1
14.05.2022. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Kurilovec 5:1
14.05.2022. 11:15 NK Ponikve – NK Bregana 1:4
14.05.2022. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Vrapče 3:2
14.05.2022. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Devetka 2:3
14.05.2022. 11:15 NK Ravnice – NK Ilovac 8:2

Kolo 28
25.05.2022. 20:00 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Ravnice 3:0
21.05.2022. 11:15 NK Ilovac – NK Rudar (DZ) 1:6
21.05.2022. 11:15 NK Devetka – HNŠK Moslavina 5:0
21.05.2022. 11:15 NK Vrapče – NK Ponikve 4:0
21.05.2022. 11:15 NK Bregana – NK Mladost – Buzin 0:2
21.05.2022. 11:15 NK Kurilovec – NK Bistra 0:1
21.05.2022. 11:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Trešnjevka 0:0
21.05.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – NK Maksimir 1:0

Kolo 29
28.05.2022. 11:15 NK Maksimir – ŠNM NK Naftaš Ivanić 0:1
28.05.2022. 11:15 NK Karlovac 1919 – GSNK Mladost Petrinja 5:0
28.05.2022. 11:15 NK Trešnjevka – NK Kurilovec 2:0
28.05.2022. 11:15 NK Bistra – NK Bregana 2:3
28.05.2022. 11:15 NK Mladost – Buzin – NK Vrapče 2:1
28.05.2022. 11:15 NK Ponikve – NK Devetka 2:2
28.05.2022. 11:15 HNŠK Moslavina – NK Ilovac 10:0
11.06.2022. 11:15 NK Rudar (DZ) – NK Ravnice ZAKAZANA

Kolo 30
04.06.2022. 11:15 ŠNM NK Naftaš Ivanić – NK Rudar (DZ) 0:1
08.06.2022. 18:45 NK Ravnice – HNŠK Moslavina ZAKAZANA
04.06.2022. 11:15 NK Ilovac – NK Ponikve 2:4
04.06.2022. 11:15 NK Devetka – NK Mladost – Buzin 3:2
04.06.2022. 11:15 NK Vrapče – NK Bistra 2:1
04.06.2022. 11:15 NK Trešnjevka – NK Bregana 0:3
04.06.2022. 11:15 NK Kurilovec – NK Karlovac 1919 0:3
09.06.2022. 19:15 GSNK Mladost Petrinja – NK Maksimir ZAKAZANA

NK Karlovac 1919 © 2022. Sva prava pridržana.