1. NL SREDIŠTE PIONIRI 2020/21

Tablica i raspored selekcije PIONIRI 1

Tablica 1. NL Središte pioniri 2020/2021

pio 1 tab

Posljednja utakmica 23. kolo 1. NL Središte

pio 1 zapis

Raspored 1. NL Središte pioniri 2020/2021

Kolo 1
22.08.2020. 10:00  NK Lučko – HNK Gorica 0:1
22.08.2020. 11:15  GNK Dinamo – HNK Segesta 5:2
22.08.2020. 11:15  NK Zagorec (KR) – NK HAŠK 1903 5:0
22.08.2020. 11:15  NK Kustošija – NK Trnje 5:0
22.08.2020. 17:30 NK Lokomotiva – NK Karlovac 1919 5:0
22.08.2020. 17:30 NK Hrvatski dragovoljac – NK Dugo Selo 2:4
23.08.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Dubrava Tim Kabel 1:2
23.08.2020. 17:30  NK Zagreb – NK Rudeš 1:0


Kolo 2
27.08.2020. 19:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Lučko 1:0
29.08.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Trnje 1:2
29.08.2020. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Hrvatski dragovoljac 0:3
29.08.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Zagorec (KR) 5:0
29.08.2020. 11:15  NK Rudeš – NK Sesvete 5:1
29.08.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Zagreb 3:0
29.08.2020. 17:30  NK Lokomotiva – GNK Dinamo 1:2
30.08.2020. 11:15  NK Dugo Selo – NK Kustošija 0:3


Kolo 3
04.09.2020. 11:15  NK Sesvete – HNK Segesta 0:9
04.09.2020. 15:15  NK Kustošija – NK HAŠK 1903 3:1
05.09.2020. 11:15  NK Lučko – NK Rudeš 3:2
05.09.2020. 11:15  NK Zagorec (KR) – NK Dubrava Tim Kabel 1:1
05.09.2020. 11:15  NK Trnje – NK Dugo Selo 2:1
05.09.2020. 17:00  NK Hrvatski dragovoljac – HNK Gorica 1:1
06.09.2020. 11:15 GNK Dinamo – NK Karlovac 1919 1:2
06.09.2020. 17:00  NK Zagreb – NK Lokomotiva 0:0


Kolo 4
12.09.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Dugo Selo 2:2
12.09.2020. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Trnje 0:1
12.09.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Kustošija 3:0
12.09.2020. 11:15  NK Rudeš – NK Zagorec (KR) 1:0
12.09.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Lučko 7:1
12.09.2020. 16:30  NK Lokomotiva – NK Sesvete 5:0
13.09.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Hrvatski dragovoljac 1:1
13.09.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK Zagreb 4:0
 


Kolo 5
19.09.2020. 11:15  NK Lučko – NK Lokomotiva 2:0
19.09.2020. 11:15  NK Zagorec (KR) – HNK Segesta 0:7
19.09.2020. 11:15  NK Hrvatski dragovoljac – NK Rudeš 0:2
19.09.2020. 11:15  NK Trnje – HNK Gorica 0:5
19.09.2020. 16:15 NK Zagreb – NK Karlovac 1919 0:0
19.09.2020. 17:30 NK Sesvete – GNK Dinamo 0:0
20.09.2020. 11:15  NK Kustošija – NK Dubrava Tim Kabel 1:1
20.09.2020. 11:15  NK Dugo Selo – NK HAŠK 1903 2:1
 


Kolo 6
26.09.2020. 10:15  NK Zagreb – NK Sesvete 1:0
26.09.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK HAŠK 1903 0:1
26.09.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Dugo Selo 3:0
26.09.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Hrvatski dragovoljac 1:0
26.09.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK Lučko 0:0
26.09.2020. 16:15  NK Lokomotiva – NK Zagorec (KR) 1:0
27.09.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Trnje 2:1
30.09.2020. 20:15  NK Rudeš – NK Kustošija 
3:2 


Kolo 7
03.10.2020. 10:15  NK Kustošija – HNK Segesta 3:0
03.10.2020. 11:15  NK Lučko – NK Zagreb 5:0
03.10.2020. 11:15  NK Trnje – NK Rudeš 0:3
03.10.2020. 11:15  NK HAŠK 1903 – HNK Gorica 1:3
03.10.2020. 16:00  NK Hrvatski dragovoljac – NK Lokomotiva 0:1
04.10.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Karlovac 1919 2:0
04.10.2020. 11:15  NK Dugo Selo – NK Dubrava Tim Kabel 0:2
04.10.2020. 14:15  GNK Dinamo – NK Zagorec (KR) 2:0


Kolo 8
10.10.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – HNK Gorica 1:4
10.10.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Trnje 3:1
10.10.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK Hrvatski dragovoljac 4:1
10.10.2020. 11:45  NK Zagreb – NK Zagorec (KR) 3:1
10.10.2020. 15:30  NK Rudeš – NK Dugo Selo 3:0
10.10.2020. 15:45  NK Lokomotiva – NK Kustošija 0:1
11.10.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK HAŠK 1903 3:0
11.10.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Lučko 0:4

Kolo 9
17.10.2020. 11:15  NK Lučko – NK Karlovac 1919 3:0
17.10.2020. 11:15  NK Trnje  – NK Lokomotiva 2:1
17.10.2020. 11:15  HNK Gorica – NK Dubrava Tim Kabel 2:1
17.10.2020. 11:30  NK HAŠK 1903 – NK Rudeš 0:3
17.10.2020. 15:45  NK Hrvatski dragovoljac  – NK Zagreb 3:0
18.10.2020. 11:15  NK Dugo Selo – HNK Segesta 0:2
28.10.2020. 16:15  NK Zagorec (Kr) – NK Sesvete 3:1

24.03.2021. 13:15  NK Kustošija – NK GNK Dinamo 0:1


Kolo 10
24.10.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Dubrava Tim Kabel 1:0
24.10.2020. 11:15  NK Zagreb – NK Kustošija 1:1
24.10.2020. 11:15  NK Lučko – NK Zagorec (Kr) 3:0
24.10.2020. 14:45  NK GNK Dinamo – NK Trnje  1:0
25.10.2020. 16:15  NK Sesvete – NK Hrvatski dragovoljac  0:2
24.03.2021. 20:30  NK Rudeš – HNK Gorica 1:1

24.03.2021. 19:15  HNK Segesta – NK HAŠK 1903 0:1
NK Lokomotiva (Z) – NK Dugo Selo ZAKAZANA

Kolo 11
31.10.2020. 11:15  NK Zagorec (Kr) – NK Karlovac 1919 3:0

24.03.2021. 15:15  NK Hrvatski Dragovoljac – NK Lučko 3:1
11.11.2020. 15:00  NK Kustošija – NK Sesvete 3:0
25.11..2020. 18:15 NK Trnje – NK Zagreb 2:0
31.10.2020. 11:15  NK Dugo Selo – GNK Dinamo 0:3
31.10.2020. 11:15  NK HAŠK – NK Lokomotiva 0:3
HNK Gorica – HNK Segesta ZAKAZANA
31.10.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Rudeš 1:2

Kolo 12
07.11.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Rudeš 0:2

07.11.2020. 11:15  HNK Segesta – NK Dubrava Tim Kabel 3:1
07.11.2020. 11:15 NK  Lokomotiva – HNK Gorica 0:0
07.11.2020. 11:15  GNK Dinamo – NK HAŠK 5:1
07.11.2020. 11:15  NK Zagreb – NK Dugo Selo 4:1
07.11.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Trnje 2:3
07.11.2020. 11:15  NK Lučko – NK Kustošija 2:1
07.11.2020. 11:15  NK Zagorec(Kr) – NK Hrvatski Dragovoljac 1:0


Kolo 13
14.11.2020. 11:15  NK Hrvatski Dragovoljac – NK Karlovac 1919 1:1

14.11.2020. 11:15  NK Kustošija – NK Zagorec (Kr) 1:3
14.11.2020. 11:15  NK Trnje – NK Lučko 1:1
14.11.2020. 11:15  NK Sesvete – NK Dugo Selo 4:2
14.11.2020. 11:15  NK HAŠK – NK Zagreb 1:1
HNK Gorica – GNK Dinamo ZAKAZANA
14.11.2020. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Lokomotiva 2:0
17.03.2021. 19:00  NK Rudeš – HNK Segesta 3:0


Kolo 14
21.11.2020. 11:15  NK Karlovac 1919 – HNK Segesta 1:4

21.11.2020. 14:45  NK Lokomotiva – NK Rudeš 1:1
25.11.2020. 20:00  GNK Dinamo – NK Dubrava Tim Kabel 1:1
21.11.2020. 10:45  NK Zagreb – HNK Gorica 1:0
NK Sesvete – NK HAŠK ZAKAZANA
21.11.2020. 11:15  NK Lučko – NK Dugo Selo 3:0
21.11.2020. 12:00  NK Zagorec (Kr) – NK Trnje 1:4
21.11.2020. 10:00  NK Hrvatski Dragovoljac – NK Kustošija 1:1

Kolo 15
14.03.2021. 11:15  NK Kustošija – NK Karlovac 1919 1:0

13.03.2021. 11:15  NK Trnje – NK Hrvatski Dragovoljac  0:1
14.03.2021. 11:15  NK Dugo Selo – NK Zagorec (Kr)  1:2
13.03.2021. 11:15  NK HAŠK – NK Lučko  5:2
14.03.2021  10:00  HNK Gorica – NK Sesvete  2:2
14.03.2021. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagreb  3:1
14.03.2021. 15:45  GNK Dinamo – NK Rudeš  3:1
14.03.2021. 18:15  HNK Segesta – NK Lokomotiva  1:3

 

 

Kolo 16
20.03.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Lokomotiva (Z) 0:0
20.03.2021. 11:15  HNK Segesta – GNK Dinamo 0:4
20.03.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Zagorec (Kr) 2:0
20.03.2021. 11:15  NK Trnje (Z) – NK Kustošija 0:3
20.03.2021. 14:15  HNK Gorica – NK Lučko 5:0
20.03.2021. 16:45  NK Rudeš – NK Zagreb 2:0
21.03.2021. 10:00  NK Dubrava Tim Kabel – NK Sesvete 1:1
21.03.2021. 11:15  NK Dugo Selo – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:3

 

Kolo 17
27.03.2021. 11:15  NK Trnje (Z) – NK Karlovac 1919 5:0
27.03.2021. 12:45  NK Kustošija – NK Dugo Selo 1:1
NK Zagorec (Kr) – HNK Gorica ZAKAZANA
27.03.2021. 11:15  NK Lučko – NK Dubrava Tim Kabel 5:0
27.03.2021. 16:30  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK HAŠK 1903 0:2
28.03.2021. 11:15  NK Sesvete – NK Rudeš 0:6
28.03.2021. 11:15  GNK Dinamo – NK Lokomotiva (Z) 3:2
28.03.2021. 16:45 NK Zagreb – HNK Segesta 1:0

 

Kolo 18
03.04.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – GNK Dinamo 0:2
03.04.2021. 11:15  NK Lokomotiva (Z) – NK Zagreb 1:0
08.04.2021. 11:15  HNK Segesta – NK Sesvete 0:0
03.04.2021. 11:15  NK Rudeš – NK Lučko 0:1
12.05.2021. 20:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
HNK Gorica – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
03.04.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Kustošija 0:2
03.04.2021. 11:15  NK Dugo Selo – NK Trnje (Z) 4:0

 

Kolo 19
06.04.2021. 16:45  NK Dugo Selo – NK Karlovac 1919 3:0
14.04.2021. 19:15  NK Trnje (Z) – NK HAŠK 1903 1:2
06.04.2021. 16:45  NK Kustošija – HNK Gorica 0:2
NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Dubrava Tim Kabel ZAKAZANA
06.04.2021. 16:45  NK Zagorec (Kr) – NK Rudeš 0:3
05.05.2021. 19:15  NK Lučko – HNK Segesta ZAKAZANA
NK Sesvete – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
14.04.2021. 16:45  NK Zagreb – GNK Dinamo 1:3

 

Kolo 20
10.04.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Zagreb 2:0
10.04.2021. 11:15  GNK Dinamo – NK Sesvete 3:0
10.04.2021. 11:15  NK Lokomotiva (Z) – NK Lučko 1:1
10.04.2021. 11:15  HNK Segesta – NK Zagorec (Kr) 2:2
10.04.2021. 11:15  NK Rudeš – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 0:0
10.04.2021. 11:15  HNK Gorica – NK Trnje (Z) 4:0
10.04.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Dugo Selo 2:2
11.04.2021. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Kustošija 0:1

 

Kolo 21
17.04.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Karlovac 1919 0:1
17.04.2021. 11:15  NK Dugo Selo – HNK Gorica 0:3
17.04.2021. 11:15  NK Trnje (Z) – NK Dubrava Tim Kabel 3:2
17.04.2021. 11:15  NK Kustošija – NK Rudeš 1:0
17.04.2021. 11:15  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – HNK Segesta 0:0
17.04.2021. 11:15  NK Zagorec (Kr) – NK Lokomotiva (Z) 0:2
17.04.2021. 11:15  NK Lučko – GNK Dinamo 1:3
17.04.2021. 11:15  NK Sesvete – NK Zagreb 4:1

 

Kolo 22
24.04.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Sesvete 0:0
24.04.2021. 11:15  NK Zagreb – NK Lučko 0:0
24.04.2021. 11:15  NK Zagorec (Kr) – GNK Dinamo 0:1
24.04.2021. 11:15  NK Lokomotiva (Z) – NK Hrvatski dragovoljac (Z) 5:1
24.04.2021. 11:15  HNK Segesta – NK Kustošija 2:2
24.04.2021. 11:15  NK Rudeš – NK Trnje (Z) 6:0
24.04.2021. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Dugo Selo 1:1
24.04.2021. 11:15  HNK Gorica – NK HAŠK 1903 0:1

 

Kolo 23
01.05.2021. 11:15  HNK Gorica – NK Karlovac 1919 5:0
01.05.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Dubrava Tim Kabel 1:1
05.05.2021. 17:00  NK Dugo Selo – NK Rudeš ZAKAZANA
27.05.2021. 20:15  NK Trnje (Z) – HNK Segesta ZAKAZANA
01.05.2021. 11:15  NK Kustošija – NK Lokomotiva (Z) 6:4
01.05.2021. 11:15  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – GNK Dinamo 1:6
01.05.2021. 11:15  NK Zagorec (Kr) – NK Zagreb 1:2
01.05.2021. 11:15  NK Lučko – NK Sesvete 2:1

Kolo 24
08.05.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Lučko ZAKAZANA
08.05.2021. 11:15  NK Sesvete – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
08.05.2021. 11:15  NK Zagreb – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
08.05.2021. 11:15  GNK Dinamo – NK Kustošija ZAKAZANA
08.05.2021. 11:15  NK Lokomotiva (Z) – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
08.05.2021. 11:15  HNK Segesta – NK Dugo Selo ZAKAZANA
08.05.2021. 11:15  NK Rudeš – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
08.05.2021. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – HNK Gorica ZAKAZANA

 

Kolo 25
15.05.2021. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
15.05.2021. 11:15  HNK Gorica – NK Rudeš ZAKAZANA
15.05.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – HNK Segesta ZAKAZANA
15.05.2021. 11:15  NK Dugo Selo – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
15.05.2021. 11:15  NK Trnje (Z) – GNK Dinamo ZAKAZANA
15.05.2021. 11:15  NK Kustošija – NK Zagreb ZAKAZANA
15.05.2021. 11:15  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Sesvete ZAKAZANA
15.05.2021. 11:15  NK Zagorec (Kr) – NK Lučko ZAKAZANA

 

Kolo 26
22.05.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
22.05.2021. 11:15  NK Lučko – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
22.05.2021. 11:15  NK Sesvete – NK Kustošija ZAKAZANA
22.05.2021. 11:15  NK Zagreb – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
22.05.2021. 11:15  GNK Dinamo – NK Dugo Selo ZAKAZANA
22.05.2021. 11:15  NK Lokomotiva (Z) – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
22.05.2021. 11:15  HNK Segesta – HNK Gorica ZAKAZANA
22.05.2021. 11:15  NK Rudeš – NK Dubrava Tim Kabel ZAKAZANA

 

Kolo 27
29.05.2021. 11:15  NK Rudeš – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
29.05.2021. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – HNK Segesta ZAKAZANA
29.05.2021. 11:15  HNK Gorica – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
29.05.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – GNK Dinamo ZAKAZANA
29.05.2021. 11:15  NK Dugo Selo – NK Zagreb ZAKAZANA
29.05.2021. 11:15  NK Trnje (Z) – NK Sesvete ZAKAZANA
29.05.2021. 11:15  NK Kustošija – NK Lučko ZAKAZANA
29.05.2021. 11:15  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA

 

Kolo 28
03.06.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
03.06.2021. 11:15  NK Zagorec (Kr) – NK Kustošija ZAKAZANA
03.06.2021. 11:15  NK Lučko – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
03.06.2021. 11:15  NK Dugo Selo – NK Sesvete ZAKAZANA
03.06.2021. 11:15  NK Zagreb – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
03.06.2021. 11:15  GNK Dinamo – HNK Gorica ZAKAZANA
03.06.2021. 11:15  NK Lokomotiva (Z) – NK Dubrava Tim Kabel ZAKAZANA
03.06.2021. 11:15  HNK Segesta – NK Rudeš ZAKAZANA

 

Kolo 29
05.06.2021. 11:15  HNK Segesta – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
05.06.2021. 11:15  NK Rudeš – NK Lokomotiva (Z) ZAKAZANA
05.06.2021. 11:15  NK Dubrava Tim Kabel – GNK Dinamo ZAKAZANA
05.06.2021. 11:15  HNK Gorica – NK Zagreb ZAKAZANA
05.06.2021. 11:15  NK HAŠK 1903 – NK Sesvete ZAKAZANA
05.06.2021. 11:15  NK Dugo Selo – NK Lučko ZAKAZANA
05.06.2021. 11:15  NK Trnje (Z) – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
05.06.2021. 11:15  NK Kustošija – NK Hrvatski dragovoljac (Z) ZAKAZANA
Kolo 30
12.06.2021. 11:15  NK Karlovac 1919 – NK Kustošija ZAKAZANA
12.06.2021. 11:15  NK Hrvatski dragovoljac (Z) – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
12.06.2021. 11:15  NK Zagorec (Kr) – NK Dugo Selo ZAKAZANA
12.06.2021. 11:15  NK Lučko – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
12.06.2021. 11:15  NK Sesvete – HNK Gorica ZAKAZANA
12.06.2021. 11:15  NK Zagreb – NK Dubrava Tim Kabel ZAKAZANA
12.06.2021. 11:15  NK Rudeš – GNK Dinamo ZAKAZANA
12.06.2021. 11:15  NK Lokomotiva (Z) – HNK Segesta ZAKAZANA