1. ŽNL MLAĐI PIONIRI 2020/21

Tablica i raspored selekcije MLAĐI PIONIRI 2

Tablica 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2020/2021 Liga za prvaka

Posljednja utakmica 5. kolo Liga za prvaka 1. ŽNL NSKŽ

Raspored 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2020/2021

Kolo 1
06.09.2020. 10:00  NK Ogulin – NK Zrinski Ozalj 5:0
06.09.2020. 10:00  NK Ilovac – NK Korana 2:0
06.09.2020. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Slunj 2:0
09.09.2020. 19:30  NK Mostanje ALL – NK Karlovac 1919 0:6


Kolo 2
13.09.2020. 10:00  NK Slunj – NK Mostanje ALL 4:2
13.09.2020. 10:00  NK Korana – NK Duga Resa 1929 1:0
13.09.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Ilovac 2:1
13.09.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Ogulin 0:4


Kolo 3
20.09.2020. 10:00  NK Ilovac – NK Dobra (SP) 3:0 Čl. 56 PNN

20.09.2020. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Zrinski Ozalj 0:0
20.09.2020. 10:00  NK Mostanje ALL – NK Korana 1:3
20.09.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Slunj 3:0
 


Kolo 4
22.11.2020. 10:00  NK Korana – NK Karlovac 1919 0:2

27.09.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Mostanje ALL 3:0
27.09.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Duga Resa 1929 2:3
27.09.2020. 10:00  NK Ogulin – NK Ilovac 1:1
 


Kolo 5
04.10.2020. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Ogulin 2:2
04.10.2020. 10:00  NK Mostanje ALL – NK Dobra (SP) 4:1
04.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Zrinski Ozalj 6:2
04.10.2020. 10:00  NK Slunj – NK Korana 1:2


Kolo 6
11.10.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Slunj 4:0
11.10.2020. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Karlovac 1919 0:5
22.11.2020. 11:30  NK Ogulin – NK Mostanje ALL 1:0

11.10.2020. 13:30  NK Ilovac – NK Duga Resa 1929 1:0

Kolo 7
18.10.2020. 10:00  NK Mostanje – NK Ilovac 0:3
18.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Ogulin 1:1
18.10.2020. 10:00  NK Slunj – NK Dobra (SP) 0:0
18.10.2020. 10:00  NK Korana – NK Zrinski Ozalj 1:3

Kolo 8
25.10.2020. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Korana 2:5
14.03.2021. 10:00 NK Ogulin – NK Slunj 5:0

25.10.2020. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Mostanje 3:0
25.10.2020. 13:30 NK Ilovac – NK Karlovac 1919 6:0
 

Kolo 9
08.11.2020. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 1:0
08.11.2020. 10:00  NK Slunj – NK Ilovac 0:5
08.11.2020. 11:00  NK Korana – NK Ogulin 0:2
08.11.2020. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Dobra (SP) 6:0


Kolo 10
15.11.2020. 00:00  NK Zrinski Ozalj – NK Ogulin 0:0

15.11.2020. 00:00  NK Korana – NK Ilovac 0:2
22.11.2020. 11:00  NK Slunj – NK Duga Resa 1929 1:0
15.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Mostanje ALL 6:0

Kolo 11
20.10.2020. 17:30  NK Ogulin – NK Dobra (SP) 6:1
21.03.2021. 10:00  NK Mostanje – NK Slunj 0:2
21.03.2021. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Korana 5:0
21.03.2021. 10:00  NK Ilovac – NK Zrinski Ozalj 0:1

Kolo 12
28.03.2021. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Ilovac 0:10
28.03.2021. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Duga Resa 1929 3:0
22.04.2021. 18:30  NK Korana – NK Mostanje 3:3
28.03.2021. 10:00  NK Slunj – NK Karlovac 1919 1:7

Kolo 13
04.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Korana 1:1
08.04.2021. 18:30  NK Mostanje – NK Zrinski Ozalj 1:6
29.04.2021. 16:30  NK Duga Resa 1929 – NK Dobra (SP) 9:0
04.04.2021. 10:00  NK Ilovac – NK Ogulin 1:0

Kolo 14
11.04.2021. 10:00  NK Ogulin – NK Duga Resa 1929 4:0
11.04.2021. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Mostanje 0:1
11.04.2021. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Karlovac 1919 0:1
11.04.2021. 10:00  NK Korana – NK Slunj 5:1

Kolo 15
18.04.2021. 10:00  NK Slunj – NK Zrinski Ozalj 1:3
18.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Dobra (SP) 8:0
18.04.2021. 10:00  NK Mostanje – NK Ogulin 1:2
22.04.2021. 16:00  NK Duga Resa 1929 – NK Ilovac 0:3

Kolo 16
21.03.2021. 10:00  NK Ogulin – NK Karlovac 1919 3:1
25.04.2021. 10:00  NK Ilovac – NK Mostanje 2:1
25.04.2021. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Slunj 0:4
25.04.2021. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Korana 7:1

Kolo 17
02.05.2021. 10:00  NK Korana – NK Dobra (SP) 5:0
20.04.2021. 17:00   NK Slunj – NK Ogulin 1:2
08.04.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 – NK Ilovac 1:1
02.05.2021. 10:00  NK Mostanje – NK Duga Resa 1929 0:2

Kolo 18
25.04.2021. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Duga Resa 1929 3:0
09.05.2021. 10:00  NK Ilovac – NK Slunj 4:0
09.05.2021. 10:00  NK Ogulin – NK Korana 5:0
09.05.2021. 10:00  NK Dobra (SP) – NK Zrinski Ozalj 0:9

Liga za prvaka
Kolo 1. 
16.05.2021. 10:00  NK Ilovac – NK Slunj 4:0
09.05.2021. 10:00  NK Ogulin – NK Zrinski Ozalj 3:0

Kolo 2. 
21.05.2021. 19:00  NK Karlovac 1919 – NK Zrinski Ozalj 3:1
23.05.2021. 10:00  NK Slunj – NK Ogulin 0:3* čl. 76 PNN

Kolo 3. 
27.05.2021. 19:00  NK Ilovac – NK Karlovac 1919 1:3
30.05.2021. 10:00  NK Zrinski Ozalj – NK Slunj 3:0

Kolo 4. 
02.06.2021. 19:00  NK Karlovac 1919 – NK Ogulin 5:3
06.06.2021. 10:00  NK Ilovac – NK Zrinski Ozalj 3:0

Kolo 5. 
06.06.2021. 09:30  NK Slunj – NK Karlovac 1919 0:6
30.05.2021. 09:00  NK Ogulin – NK Ilovac 1:1