Tablica i raspored selekcije MLAĐI PIONIRI 2

Tablica 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2021/2022

Posljednja utakmica 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2021/2022

Raspored 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2021/2022

Kolo 1
05.09.2021 09:00 NK Karlovac 1919 – NK Korana 2:0
05.09.2021 10:00 NK Ogulin – NK Ilovac 1:8
05.09.2021 10:00 NK Dobra (SP) – NK Slunj 2:4
05.09.2021 10:10 NK Zrinski Ozalj – NK Duga Resa 1929 0:6

Kolo 2
12.09.2021 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Korana 5:1
12.09.2021 10:00 NK Slunj – NK Draganić 3:1
12.09.2021 10:00 NK Ilovac – NK Dobra (SP) 10:1
12.09.2021 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Ogulin 0:5

Kolo 3
19.09.2021 10:00 NK Ogulin – NK Duga Resa 1929 0:0
21.11.2021 10:00 NK Dobra (SP) – NK Zrinski Ozalj 3:1
19.09.2021 10:00 NK Draganić – NK Ilovac 0:8
13.10.2021. 15:30 NK Karlovac 1919 – NK Slunj 2:1

Kolo 4
26.09.2021 10:00 NK Slunj – NK Korana 4:2
26.09.2021 10:00 NK Ilovac – NK Karlovac 1919 1:0
12.11.2021.15:30 NK Zrinski Ozalj – NK Draganić 2:0
26.09.2021 10:00 NK Ogulin – NK Dobra (SP) 6:1

Kolo 5
03.10.2021 10:00 NK Dobra (SP) – NK Duga Resa 1929 0:6
03.10.2021 10:00 NK Draganić – NK Ogulin 1:6
03.10.2021 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Zrinski Ozalj 5:1
03.10.2021 10:00 NK Korana – NK Ilovac 0:5

Kolo 6
10.10.2021 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Slunj 7:0
10.10.2021 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Korana 3:2
10.10.2021 10:00 NK Ogulin – NK Karlovac 1919 0:0
10.10.2021 10:00 NK Dobra (SP) – NK Draganić 2:3

Kolo 7
04.11.2021.18:00 NK Draganić – NK Duga Resa 1929 0:5
17.10.2021 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Dobra (SP) 4:2
17.10.2021 10:00 NK Korana – NK Ogulin 2:0
17.10.2021 10:00 NK Slunj – NK Ilovac 2:6

Kolo 8
24.10.2021 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Ilovac 1:1
21.04.2022. 16:30 NK Zrinski Ozalj – NK Slunj 0:1
07.11.2021. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Korana 1:1
24.10.2021 10:00 NK Draganić – NK Karlovac 1919 0:7

Kolo 9
31.10.2021 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Duga Resa 1929 2:0
31.10.2021 10:00 NK Korana – NK Draganić 5:1
18.11.2021 11:00 NK Slunj – NK Ogulin 2:1
18.11.2021.10:00 NK Ilovac – NK Zrinski Ozalj 5:0

Kolo 10
10.11.2021. 15:30 NK Duga Resa 1929 – NK Zrinski Ozalj 3:0
07.11.2021 10:00 NK Ilovac – NK Ogulin 3:0
20.11.2021 10:00 NK Slunj – NK Dobra (SP) 3:1
07.11.2021 10:00 NK Korana – NK Karlovac 1919 0:5

Kolo 11
21.11.2021 11:00 NK Korana – NK Duga Resa 1929 0:5
14.11.2021 10:00 NK Draganić – NK Slunj 0:7
14.11.2021 10:00 NK Dobra (SP) – NK Ilovac 1:6
14.11.2021 10:00 NK Ogulin – NK Zrinski Ozalj 4:1

Kolo 12
13.03.2022. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Ogulin 2:0
13.03.2022. 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Dobra (SP) 4:0
13.03.2022. 10:00 NK Slunj – NK Karlovac 1919 0:2
07.04.2022. 19:00 NK Ilovac – NK Draganić 6:0

Kolo 13
24.03.2022. 18:00 NK Draganić – NK Zrinski Ozalj 0:4
20.03.2022. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Ogulin 0:4
20.03.2022. 10:45 NK Korana – NK Slunj 2:0
20.03.2022. 11:30 NK Karlovac 1919 – NK Ilovac 1:2

Kolo 14
27.03.2022. 09:30 NK Duga Resa 1929 – NK Dobra (SP) 7:0
27.03.2022. 10:00 NK Ogulin – NK Draganić 6:1
27.03.2022. 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Karlovac 1919 0:1
27.03.2022. 14:00 NK Ilovac – NK Korana 4:2

Kolo 15
03.04.2022 10:00 NK Slunj – NK Duga Resa 1929 0:6
03.04.2022 10:00 NK Draganić – NK Dobra (SP) 5:3
22.04.2022. 17:00 NK Korana – NK Zrinski Ozalj 1:1
06.04.2022. 17:00 NK Karlovac 1919 – NK Ogulin 3:0

Kolo 16
10.04.2022. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Draganić 7:0
10.04.2022. 10:00 NK Dobra (SP) – NK Karlovac 1919 1:7
10.04.2022. 10:00 NK Ogulin – NK Korana 3:0*
10.04.2022. 10:00 NK Ilovac – NK Slunj 7:0

Kolo 17
16.04.2022. 10:00 NK Ilovac – NK Duga Resa 1929 5:2
18.04.2022. 10:00 NK Slunj – NK Zrinski Ozalj 1:0
20.04.2022. 17:00 NK Korana – NK Dobra (SP) 4:1
18.04.2022. 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Draganić 12:0

Kolo 18
24.04.2022. 10:00 NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 1:0
24.04.2022. 10:00 NK Draganić – NK Korana 1:4
24.04.2022. 10:00 NK Ogulin – NK Slunj 3:0*
24.04.2022. 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Ilovac 0:3

LIGA ZA PRVAKA 1. ŽNL NKSŽ MLAĐI PIONIRI 2021/2022

Tablica liga za prvaka 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2021/2022

Posljednja utakmica liga za prvaka 1. ŽNL NSKŽ mlađi pioniri 2021/2022

Kolo 1
01.05.2022 15:30 NK Ilovac – NK Zrinski Ozalj 2:1
02.05.2022 18:00 NK Ogulin – NK Draganić 7:1

Kolo 2
08.05.2022 10:00 NK Draganić – NK Ilovac 0:6
08.05.2022 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Ogulin 5:0

Kolo 3
17.05.2022 10:00 NK Ilovac – NK Karlovac 1919 2:3

01.06.2022. 19:00 NK Zrinski Ozalj – NK Draganić 2:1

Kolo 4
22.05.2022 10:00 NK Karlovac 1919 – NK Zrinski Ozalj 2:0

22.05.2022 10:00 NK Ogulin – NK Ilovac 1:2

Kolo 5
29.05.2022 10:00 NK Zrinski Ozalj – NK Ogulin 1:1
29.05.2022 10:00 NK Draganić – NK Karlovac 1919 0:13


 

NK Karlovac 1919 © 2022. Sva prava pridržana.