1. ŽNL PIONIRI 2020/21

Tablica i raspored selekcije PIONIRI 2

Tablica 1. ŽNL NSKŽ pioniri 2020/2021 Liga za prvaka

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je pio-2-prava-tab-1024x183.png

Posljednja utakmica 5. kolo Liga za prvaka 1. ŽNL NSKŽ

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je PIO-2-PRAVI-ZAPIS.png

Raspored 1. ŽNL NSKŽ pioniri 2020/2021

Kolo 1
06.09.2020. 11:30  NK Ogulin – NK Zrinski Ozalj 10:0
06.09.2020. 11:30  NK Duga Resa 1929 – NK Slunj 4:7
07.09.2020. 19:45  NK Mostanje ALL – NK Karlovac 1919 1:2
10.09.2020. 18:00  NK Ilovac – NK Korana 3:0


Kolo 2
13.09.2020. 11:30  NK Slunj – NK Mostanje ALL 4:0
13.09.2020. 11:30  NK Korana – NK Duga Resa 1929 4:3
13.09.2020. 11:30  NK Zrinski Ozalj – NK Ilovac 0:3
13.09.2020. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Ogulin 0:7


Kolo 3
20.09.2020. 11:30  NK Ilovac – NK Dobra (SP) 3:0 čl. 56 PNN

20.09.2020. 11:30  NK Duga Resa 1929 – NK Zrinski Ozalj 0:2
20.09.2020. 11:30  NK Mostanje ALL – NK Korana 1:2
20.09.2020. 11:30  NK Karlovac 1919 – NK Slunj 6:4


Kolo 4
27.09.2020. 11:30  NK Korana – NK Karlovac 1919 0:9
27.09.2020. 11:30  NK Zrinski Ozalj – NK Mostanje ALL 2:4
27.09.2020. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Duga Resa 1929 10:3
27.09.2020. 11:30  NK Ogulin – NK Ilovac 3:1


Kolo 5
04.10.2020. 11:30  NK Duga Resa 1929 – NK Ogulin 0:6
04.10.2020. 11:30  NK Mostanje ALL – NK Dobra (SP) 2:5
04.10.2020. 11:30  NK Slunj – NK Korana 5:1
07.10.2020. 19:00 NK Karlovac 1919 – NK Zrinski Ozalj 1:1


Kolo 6
11.10.2020. 11:30  NK Zrinski Ozalj – NK Slunj 0:3
11.10.2020. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Karlovac 1919 0:2
22.11.2020. 10:00  NK Ogulin – NK Mostanje ALL 6:1

11.10.2020. 15:00  NK Ilovac – NK Duga Resa 1929 6:0


Kolo 7
18.10.2020. 11:30  NK Mostanje – NK Ilovac 2:9
18.10.2020. 11:30  NK Karlovac 1919 – NK Ogulin 2:3
18.10.2020. 11:30  NK Slunj – NK Dobra (SP) 2:5
31.10.2020. 12:00  NK Korana – NK Zrinski Ozalj 0:1


Kolo 8
25.10.2020. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Korana 3:0
14.03.2021. 11:30  NK Ogulin – NK Slunj 3:0

25.10.2020. 11:30  NK Duga Resa 1929 – NK Mostanje 1:1
18.11.2020. 09:30 NK Ilovac – NK Karlovac 1919 3:1


Kolo 9
08.11.2020. 11:30  NK Karlovac 1919 – NK Duga Resa 1929 5:0
08.11.2020. 11:30  NK Slunj – NK Ilovac 1:3
08.11.2020. 12:30  NK Korana – NK Ogulin 0:2
08.11.2020. 11:30  NK Zrinski Ozalj – NK Dobra (SP) 2:1


Kolo 10
04.05.2021. 18:00 NK Zrinski Ozalj – NK Ogulin 1:4

15.11.2020. 11:30 NK Korana – NK Ilovac 0:7
15.11.2020. 11:30 NK Slunj – NK Duga Resa 1929 4:0
15.11.2020. 11:30 NK Karlovac 1919 – NK Mostanje ALL 5:0



Kolo 11
21.10.2020. 16:00  NK Ogulin – NK Dobra (SP) 4:1
21.03.2021. 11:30  NK Mostanje – NK Slunj 1:3
21.03.2021. 11:30  NK Duga Resa 1929 – NK Korana 0:3
21.03.2021. 11:30  NK Ilovac – NK Zrinski Ozalj 3:2

Kolo 12
28.03.2021. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Ilovac 1:5
17.04.2021. 17:00  NK Zrinski Ozalj – NK Duga Resa 1929 4:0
28.03.2021. 11:30  NK Korana – NK Mostanje 2:6
28.03.2021. 11:30  NK Slunj – NK Karlovac 1919 4:5

Kolo 13
21.04.2021. 18:30  NK Karlovac 1919 – NK Korana 2:0
04.04.2021. 11:30  NK Mostanje – NK Zrinski Ozalj 1:2
29.04.2021. 17:45  NK Duga Resa 1929 – NK Dobra (SP) 1:1
02.04.2021. 11:30  NK Ilovac – NK Ogulin 1:3

Kolo 14
11.04.2021. 11:30  NK Ogulin – NK Duga Resa 1929 15:0
11.04.2021. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Mostanje 1:0
11.04.2021. 11:30  NK Zrinski Ozalj – NK Karlovac 1919 2:3
11.04.2021. 11:30  NK Korana – NK Slunj 2:5

Kolo 15
22.04.2021. 17:00  NK Slunj – NK Zrinski Ozalj 2:2
18.04.2021. 11:30  NK Karlovac 1919 – NK Dobra (SP) 1:0
18.04.2021. 11:30  NK Mostanje – NK Ogulin 0:4
18.04.2021. 11:30  NK Duga Resa 1929 – NK Ilovac 0:2

Kolo 16
21.03.2021. 11:30  NK Ogulin – NK Karlovac 1919 4:3
25.04.2021. 11:30  NK Ilovac – NK Mostanje 3:3
25.04.2021. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Slunj 2:0
25.04.2021. 11:30  NK Zrinski Ozalj – NK Korana 5:0

Kolo 17
02.05.2021. 11:30  NK Korana – NK Dobra (SP) 1:2
02.05.2021. 11:30  NK Slunj – NK Ogulin 2:2
09.04.2021. 09:30  NK Karlovac 1919 – NK Ilovac 1:0
02.05.2021. 11:30  NK Mostanje – NK Duga Resa 1929 1:1

Kolo 18
09.05.2021. 11:30  NK Karlovac 1919 – NK Duga Resa 1929 7:0
09.05.2021. 11:30  NK Ilovac – NK Slunj 2:2
09.05.2021. 11:30  NK Ogulin – NK Korana 6:0
09.05.2021. 11:30  NK Dobra (SP) – NK Zrinski Ozalj 1:1

Liga za prvaka
Kolo 1. 
16.05.2021. 11:30  NK Ilovac – NK Slunj 5:3
16.05.2021. 11:30  NK Ogulin – NK Zrinski Ozalj 10:0

Kolo 2. 
23.05.2021. 12:00  NK Karlovac 1919 – NK Zrinski Ozalj  5:1
25.05.2021. 18:00  NK Slunj – NK Ogulin 0:6

Kolo 3. 
31.05.2021. 19:15  NK Ilovac – NK Karlovac 1919 3:0
30.05.2021. 11:30  NK Zrinski Ozalj – NK Slunj 1:5

Kolo 4. 
08.06.2021. 19:15  NK Ilovac – NK Zrinski Ozalj 4:4
08.06.2021. 19:15  NK Karlovac 1919 – NK Ogulin 3:2

Kolo 5. 
30.05.2021. 10:30  NK Ogulin – NK Ilovac 4:1
06.06.2021. 11:00 NK Slunj – NK Karlovac 1919 2:2