Tablica i raspored selekcije LIMAČI 3

Tablica 2. ŽNL NSKŽ limači 2021/22

Posljednja utakmica 2. ŽNL NSKŽ limači 2021/22

Raspored 2. ŽNL NSKŽ limači 2021/22

Kolo 1
04.09.2021. 10:00  NK Draganić – NK Eugen Kvaternik 12:0
04.09.2021. 10:00  NK Barilović – ŠN Ogulin 2 0:10
04.09.2021. 10:00  Ilovac 2 – NK Mladost Rečica 1:3

Kolo 2
11.09.2021. 10:00  ŠN Ogulin 2 – Ilovac 2 5:0
11.09.2021. 10:00  NK Eugen Kvaternik – NK Barilović 2:3
11.09.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 3 – NK Draganić 4:2

Kolo 3
18.09.2021. 10:00  NK Barilović – NK Karlovac 1919 3 0:6
18.09.2021. 10:00  Ilovac 2 – NK Eugen Kvaternik 12:0
18.09.2021. 10:00  NK Mladost Rečica – ŠN Ogulin 2 2:3

Kolo 4
25.09.2021. 10:00  NK Eugen Kvaternik – NK Mladost Rečica 2:12
25.09.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 3 – Ilovac 2 4:1
25.09.2021. 10:00  NK Draganić – NK Barilović 3:1

Kolo 5
02.10.2021. 10:00  Ilovac 2 – NK Draganić 0:5
02.10.2021. 10:00  NK Mladost Rečica – NK Karlovac 1919 3 2:5
02.10.2021. 10:00  ŠN Ogulin 2 – NK Eugen Kvaternik 14:0

Kolo 6
09.10.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 3 – ŠN Ogulin 2 4:3
28.102021. 10:00  NK Draganić – NK Mladost Rečica 4:3
13.10.2021.19:30  NK Barilović – Ilovac 2 2:1

Kolo 7
16.10.2021. 10:00  NK Mladost Rečica – NK Barilović 2:0
03.11.2021. 19:00  ŠN Ogulin 2 – NK Draganić 2:0
16.10.2021.  10:00  NK Eugen Kvaternik – NK Karlovac 1919 3 0:21

Kolo 8
23.10.2021. 10:00  NK Eugen Kvaternik – NK Draganić 0:6
24.11.2021. 19:00  ŠN Ogulin 2 – NK Barilović 3:2
23.10.2021. 10:00  NK Mladost Rečica – Ilovac 2 4:2

Kolo 9
30.10.2021. 10:00  Ilovac 2 – ŠN Ogulin 2 4:6
30.10.2021. 10:00  NK Barilović – NK Eugen Kvaternik 6:1
30.10.2021. 10:00  NK Draganić – NK Karlovac 1919 3 3:2

Kolo 10
06.11.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 3 – NK Barilović 4:0
06.11.2021. 10:00  NK Eugen Kvaternik – Ilovac 2 3:4
11.11.2021. 19:00 ŠN Ogulin 2 – NK Mladost Rečica 4:0

Kolo 11
13.11.2021. 10:00  NK Mladost Rečica – NK Eugen Kvaternik 6:2
18.11.2021.  09:00  Ilovac 2 – NK Karlovac 1919 3 3:9
13.11.2021. 10:00  NK Barilović – NK Draganić 1:3

Kolo 12
19.03.2022. 09:00 NK Karlovac 1919 3 – NK Mladost Rečica 2:3
19.03.2022. 10:00 NK Eugen Kvaternik – ŠN Ogulin 2 0:13
19.03.2022. 14:00 NK Draganić – Ilovac 2 2:1

Kolo 13
26.03.2022. 10:00 ŠN Ogulin 2 – NK Karlovac 1919 3 2:1
26.03.2022. 14:00 NK Mladost Rečica – NK Draganić 2:2
04.04.2022. 19:00 Ilovac 2 – NK Barilović 4:1

Kolo 14
02.04.2022. 10:00 NK Barilović – NK Mladost Rečica 3:2
06.04.2022. 19:30 NK Draganić – ŠN Ogulin 2 0:2
14.04.2022. 17:00 NK Karlovac 1919 3 – NK Eugen Kvaternik 7:1

Kolo 15
09.04.2022. 14:00 NK Draganić – NK Eugen Kvaternik 10:0
09.04.2022. 15:00 NK Barilović – ŠN Ogulin 2 0:4
11.04.2022. 19:00 Ilovac 2 – NK Mladost Rečica 2:3

Kolo 16
16.04.2022. 12:00 NK Karlovac 1919 3 – NK Draganić 2:2
20.04.2022. 18:00 ŠN Ogulin 2 – Ilovac 2 5:1
21.04.2022. 13:00 NK Eugen Kvaternik – NK Barilović 0:4

Kolo 17
19.04.2022. 15:30 Ilovac 2 – NK Eugen Kvaternik 13:0
28.05.2022. 09:00 NK Barilović – NK Karlovac 1919 3 3:0
28.04.2022. 19:00 NK Mladost Rečica – ŠN Ogulin 2 2:5

Kolo 18
30.04.2022. 10:00 NK Eugen Kvaternik – NK Mladost Rečica 1:11
27.04.2022. 18:00 NK Karlovac 1919 3 – Ilovac 2 0:3
30.04.2022. 10:00 NK Draganić – NK Barilović 5:0

Kolo 19
07.05.2022. 10:00 Ilovac 2 – NK Draganić 3:1
07.05.2022. 10:00 NK Mladost Rečica – NK Karlovac 1919 3 1:3
07.05.2022. 10:00 ŠN Ogulin 2 – NK Eugen Kvaternik 13:0

Kolo 20
14.05.2022. 10:00 NK Karlovac 1919 3 – ŠN Ogulin 2 5:1
14.05.2022. 10:00 NK Draganić – NK Mladost Rečica 6:2
14.05.2022. 10:00 NK Barilović – Ilovac 2 2:11

Kolo 21
21.05.2022. 10:00 NK Mladost Rečica – NK Barilović 7:1
21.05.2022. 10:00 ŠN Ogulin 2 – NK Draganić 2:1
21.05.2022. 10:00 NK Eugen Kvaternik – NK Karlovac 1919 3 2:7

NK Karlovac 1919 © 2022. Sva prava pridržana.