3. HNL SREDIŠTE 2021/22

Tablica i raspored selekcije SENIORI

Tablica 3. HNL Središte 2021/2022

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je sen-tab-4-1024x569.png

Posljednja utakmica 3. HNL središte 2021/2022

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je sen-zapis-4.png

Raspored 3. HNL Središte 2021/2022

Kolo 1
28.08.2021. 17:30  NK Kurilovec – NK Gaj Mače 0:1
28.08.2021. 17:30  NK Karlovac 1919 – NK Vrbovec 6:0
28.08.2021. 17:30  HNK Segesta – NK Trešnjevka 2:2
28.08.2021. 17:30  NK Ravnice – NK Dugo Selo 6:0
28.08.2021. 17:30  NK Vrapče – NK Ponikve 2:1
28.08.2021. 17:30  NK HAŠK 1903 – NK Lučko 3:3
28.08.2021. 17:30  NK Zagorec (Kr) – NK Lukavec 2:0
29.08.2021. 11:00  NK Trnje (Z) – GSNK Mladost Petrinja 1:1
29.08.2021. 17:30  NK Bistra – NK Maksimir 2:1

Kolo 2
03.09.2021. 17:30  NK Gaj Mače – NK Lukavec 4:0
04.09.2021. 17:30  NK Lučko – NK Zagorec (Kr) 0:1
04.09.2021. 17:30  GSNK Mladost Petrinja – NK HAŠK 1903 1:0
04.09.2021. 17:30  NK Maksimir – NK Trnje (Z) 5:3
04.09.2021. 17:30  NK Ponikve – NK Bistra 1:1
04.09.2021. 17:30  NK Dugo Selo – NK Vrapče 2:2
04.09.2021. 17:30  NK Trešnjevka – NK Ravnice 1:1
04.09.2021. 17:30  NK Vrbovec – HNK Segesta 4:1
04.09.2021. 17:30  NK Kurilovec – NK Karlovac 1919 0:0

Kolo 3
08.09.2021. 17:30  NK Karlovac 1919 – NK Gaj Mače 4:0
08.09.2021. 17:30  HNK Segesta – NK Kurilovec 1:1
08.09.2021. 17:30  NK Ravnice – NK Vrbovec 0:1
08.09.2021. 17:30  NK Vrapče – NK Trešnjevka 3:0
08.09.2021. 17:30  NK Bistra – NK Dugo Selo 0:2
08.09.2021. 17:30  NK Trnje (Z) – NK Ponikve 2:0
08.09.2021. 17:30  NK HAŠK 1903 – NK Maksimir 1:1
08.09.2021. 17:30  NK Zagorec (Kr) – GSNK Mladost Petrinja 4:0
08.09.2021. 17:30  NK Lukavec – NK Lučko 1:0

Kolo 4
11.09.2021. 17:00  GSNK Mladost Petrinja – NK Lukavec 2:2
11.09.2021. 17:00  NK Maksimir – NK Zagorec (Kr) 0:1
11.09.2021. 17:00  NK Ponikve – NK HAŠK 1903 0:4
11.09.2021. 17:00  NK Dugo Selo – NK Trnje (Z) 0:1
11.09.2021. 17:00  NK Trešnjevka – NK Bistra 2:2
11.09.2021. 17:00  NK Vrbovec – NK Vrapče 2:1
11.09.2021. 17:00  NK Kurilovec – NK Ravnice 0:0
11.09.2021. 17:00  NK Karlovac 1919 – HNK Segesta 4:1
12.09.2021. 11:00  NK Gaj Mače – NK Lučko 2:1

Kolo 5
20.10.2021. 15:00  HNK Segesta – NK Gaj Mače 1:1
18.09.2021. 17:00  NK Ravnice – NK Karlovac 1919 1:0
18.09.2021. 17:00  NK Vrapče – NK Kurilovec 3:0
18.09.2021. 17:00  NK HAŠK 1903 – NK Dugo Selo 1:2
18.09.2021. 17:00  NK Zagorec (Kr) – NK Ponikve 4:1
18.09.2021. 17:00  NK Lukavec – NK Maksimir 0:1
18.09.2021. 17:00  NK Lučko – GSNK Mladost Petrinja 3:0
19.09.2021. 11:00  NK Trnje (Z) – NK Trešnjevka 3:2
19.09.2021. 17:00  NK Bistra – NK Vrbovec 4:0

Kolo 6
22.09.2021. 17:00  NK Gaj Mače – GSNK Mladost Petrinja 5:0
22.09.2021. 17:00  NK Maksimir – NK Lučko 1:3
22.09.2021. 17:00  NK Ponikve – NK Lukavec 1:0
22.09.2021. 17:00  NK Dugo Selo – NK Zagorec (Kr) 2:1
22.09.2021. 17:00  NK Trešnjevka – NK HAŠK 1903 1:2
22.09.2021. 17:00  NK Vrbovec – NK Trnje (Z) 0:1
22.09.2021. 17:00  NK Kurilovec – NK Bistra 2:1
27.10.2021. 17:00  NK Karlovac 1919 – NK Vrapče ZAKAZANA
27.10.2021. 15:00  HNK Segesta – NK Ravnice ZAKAZANA

Kolo 7
25.09.2021. 16:30  NK Ravnice – NK Gaj Mače 0:1
25.09.2021. 16:30  NK Vrapče – HNK Segesta 3:1
25.09.2021. 16:30  NK HAŠK 1903 – NK Vrbovec 1:1
25.09.2021. 16:30  NK Zagorec (Kr) – NK Trešnjevka 3:1
25.09.2021. 16:30  NK Lukavec – NK Dugo Selo 0:1
25.09.2021. 16:30  NK Lučko – NK Ponikve 1:0
25.09.2021. 16:30  GSNK Mladost Petrinja – NK Maksimir 0:1
26.09.2021. 11:00  NK Trnje (Z) – NK Kurilovec 1:2
26.09.2021. 16:30  NK Bistra – NK Karlovac 1919 1:0

Kolo 8
02.10.2021. 16:00  NK Ponikve – GSNK Mladost Petrinja 0:0
02.10.2021. 16:00  NK Dugo Selo – NK Lučko 1:1
02.10.2021. 16:00  NK Trešnjevka – NK Lukavec 2:4
02.10.2021. 16:00  NK Vrbovec – NK Zagorec (Kr) 1:1
02.10.2021. 16:00  NK Kurilovec – NK HAŠK 1903 0:0
02.10.2021. 16:00  NK Karlovac 1919 – NK Trnje (Z) 1:0
02.10.2021. 16:00  HNK Segesta – NK Bistra 2:3
02.10.2021. 16:00  NK Ravnice – NK Vrapče 2:0
03.10.2021. 11:00  NK Gaj Mače – NK Maksimir 2:0

Kolo 9
06.10.2021. 16:00  NK Vrapče – NK Gaj Mače 0:2
06.10.2021. 16:00  NK Bistra – NK Ravnice 0:0
06.10.2021. 16:00  NK Trnje (Z) – HNK Segesta 2:1
06.10.2021. 16:00  NK HAŠK 1903 – NK Karlovac 1919 1:0
06.10.2021. 16:00  NK Zagorec (Kr) – NK Kurilovec 3:0
06.10.2021. 16:00  NK Lukavec – NK Vrbovec 3:2
20.10.2021. 16:00  NK Lučko – NK Trešnjevka 1:0
06.10.2021. 16:00  GSNK Mladost Petrinja – NK Dugo Selo 1:3
06.10.2021. 16:00  NK Maksimir – NK Ponikve 2:1

Kolo 10
09.10.2021. 16:00  NK Dugo Selo – NK Maksimir 2:0
09.10.2021. 16:00  NK Trešnjevka – GSNK Mladost Petrinja 1:0
09.10.2021. 16:00  NK Vrbovec – NK Lučko 1:4
09.10.2021. 16:00  NK Kurilovec – NK Lukavec 4:1
09.10.2021. 16:00  NK Karlovac 1919 – NK Zagorec (Kr) 3:3
09.10.2021. 16:00  HNK Segesta – NK HAŠK 1903 0:1
09.10.2021. 16:00  NK Ravnice – NK Trnje (Z) 0:0
09.10.2021. 16:00  NK Vrapče – NK Bistra 4:1
10.10.2021. 11:00  NK Gaj Mače – NK Ponikve 1:0

Kolo 11
16.10.2021. 15:30  NK HAŠK 1903 – NK Ravnice 0:0
16.10.2021. 15:30  NK Zagorec (Kr) – HNK Segesta 4:1
16.10.2021. 15:30  NK Lukavec – NK Karlovac 1919 2:1
16.10.2021. 15:30  NK Lučko – NK Kurilovec 2:1
16.10.2021. 15:30  GSNK Mladost Petrinja – NK Vrbovec 1:5
16.10.2021. 15:30  NK Maksimir – NK Trešnjevka 2:0
16.10.2021. 15:30  NK Ponikve – NK Dugo Selo 0:2
17.10.2021. 11:00  NK Trnje (Z) – NK Vrapče 0:0
17.10.2021. 15:30  NK Bistra – NK Gaj Mače 2:1

Kolo 12
23.10.2021. 15:00  NK Trešnjevka – NK Ponikve 7:3
23.10.2021. 15:00  NK Vrbovec – NK Maksimir 3:0
23.10.2021. 15:00  NK Kurilovec – GSNK Mladost Petrinja 7:0
23.10.2021. 15:00  NK Karlovac 1919 – NK Lučko 1:1
23.10.2021. 15:00  HNK Segesta – NK Lukavec 2:1
23.10.2021. 15:00  NK Ravnice – NK Zagorec (Kr) 3:3
23.10.2021. 15:00  NK Vrapče – NK HAŠK 1903 1:1
24.10.2021. 11:00  NK Gaj Mače – NK Dugo Selo 0:0
24.10.2021. 15:00  NK Bistra – NK Trnje (Z) 1:1

Kolo 13
30.10.2021. 15:00  NK HAŠK 1903 – NK Bistra ZAKAZANA
30.10.2021. 15:00  NK Zagorec (Kr) – NK Vrapče ZAKAZANA
30.10.2021. 15:00  NK Lukavec – NK Ravnice ZAKAZANA
30.10.2021. 15:00  NK Lučko – HNK Segesta ZAKAZANA
30.10.2021. 15:00  GSNK Mladost Petrinja – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
30.10.2021. 15:00  NK Maksimir – NK Kurilovec ZAKAZANA
30.10.2021. 15:00  NK Ponikve – NK Vrbovec ZAKAZANA
30.10.2021. 15:00  NK Dugo Selo – NK Trešnjevka ZAKAZANA
31.10.2021. 11:00  NK Trnje (Z) – NK Gaj Mače ZAKAZANA

Kolo 14
06.11.2021. 14:00  NK Vrbovec – NK Dugo Selo ZAKAZANA
06.11.2021. 14:00  NK Kurilovec – NK Ponikve ZAKAZANA
06.11.2021. 14:00  NK Karlovac 1919 – NK Maksimir ZAKAZANA
06.11.2021. 14:00  HNK Segesta – GSNK Mladost Petrinja ZAKAZANA
06.11.2021. 14:00  NK Ravnice – NK Lučko ZAKAZANA
06.11.2021. 14:00  NK Vrapče – NK Lukavec ZAKAZANA
07.11.2021. 11:00  NK Gaj Mače – NK Trešnjevka ZAKAZANA
07.11.2021. 11:00  NK Trnje (Z) – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
07.11.2021. 14:00  NK Bistra – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA

Kolo 15
13.11.2021. 14:00  NK HAŠK 1903 – NK Gaj Mače ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  NK Zagorec (Kr) – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  NK Lukavec – NK Bistra ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  NK Lučko – NK Vrapče ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  GSNK Mladost Petrinja – NK Ravnice ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  NK Maksimir – HNK Segesta ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  NK Ponikve – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  NK Dugo Selo – NK Kurilovec ZAKAZANA
13.11.2021. 14:00  NK Trešnjevka – NK Vrbovec ZAKAZANA

Kolo 16
20.11.2021. 14:00  NK Kurilovec – NK Trešnjevka ZAKAZANA
20.11.2021. 14:00  NK Karlovac 1919 – NK Dugo Selo ZAKAZANA
20.11.2021. 14:00  HNK Segesta – NK Ponikve ZAKAZANA
20.11.2021. 14:00  NK Ravnice – NK Maksimir ZAKAZANA
20.11.2021. 14:00  NK Vrapče – GSNK Mladost Petrinja ZAKAZANA
20.11.2021. 14:00  NK HAŠK 1903 – NK Zagorec (Kr) ZAKAZANA
21.11.2021. 11:00  NK Gaj Mače – NK Vrbovec ZAKAZANA
21.11.2021. 11:00  NK Trnje (Z) – NK Lukavec ZAKAZANA
21.11.2021. 14:00  NK Bistra – NK Lučko ZAKAZANA

Kolo 17
27.11.2021. 14:00  NK Zagorec (Kr) – NK Gaj Mače ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  NK Lukavec – NK HAŠK 1903 ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  NK Lučko – NK Trnje (Z) ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  GSNK Mladost Petrinja – NK Bistra ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  NK Maksimir – NK Vrapče ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  NK Ponikve – NK Ravnice ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  NK Dugo Selo – HNK Segesta ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  NK Trešnjevka – NK Karlovac 1919 ZAKAZANA
27.11.2021. 14:00  NK Vrbovec – NK Kurilovec ZAKAZANA