ŽNL KARLIĆI 2020/21

Tablica i raspored selekcija KARLIĆI 1 i 2

Tablica 1. ŽNL NSKŽ karlići 2020/21

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je karl-tab-1-1024x273.png

Posljednje utakmice 21. kolo  1. ŽNL NSKŽ

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je KARL-1-KRAJ-ZAPIS.png

21. kolo  1. ŽNL  NSKŽ

Ova slika ima prazan alt atribut ; naziv datoteke je KARL-2-ZAPIS-KRAJ.png

Raspored 1. ŽNL NSKŽ karlići 2020/21

Kolo 1
03.09.2020. 17:30  NK Duga Resa 1929 – ŠN Ogulin 1:8
05.09.2020. 09:00  NK Ilovac 1 – NK Ilovac 2 11:1
05.09.2020. 15:30  NK Korana – NK Slunj 0:1
15.09.2020. 18:30  NK Karlovac 1919 1 – Karlovac 1919 2 8:0


Kolo 2
11.09.2020. 18:30 NK Karlovac 1919 2 – NK Duga Resa 1929 2:1
12.09.2020. 09:30 NK Ilovac 1 – NK Karlovac 1919 1 2:2
12.09.2020. 10:00 ŠN Ogulin – NK Korana 2:3
12.09.2020. 11:00 NK Ilovac 2 – NK Slunj 1:0


Kolo 3
17.09.2020. 18:30  NK Karlovac 1919 1 – NK Ilovac 2 10:0
19.09.2020. 11:15  NK Duga Resa 1929 – Ilovac 1 0:16
19.09.2020. 15:30  NK Slunj – ŠN Ogulin 1:4
19.09.2020. 19:30  NK Korana – Karlovac 1919 2 4:0


Kolo 4
25.09.2020. 18:30 NK Karlovac 1919 1 – NK Duga Resa 1929 10:0
26.09.2020. 09:00 NK Ilovac 1 – NK Korana 5:1
26.09.2020. 11:15 NK Karlovac 1919 2 – NK Slunj 3:1
27.09.2020. 10:00 ŠN Ogulin – NK Ilovac 2 1:1 


Kolo 5
30.09.2020. 17:00  NK Duga Resa 1929 – NK Ilovac 2 3:0
03.10.2020. 10:00  NK Slunj – NK Ilovac 1 0:12
03.10.2020. 10:00  ŠN Ogulin – NK Karlovac 1919 2 4:1
22.11.2020. 11:30  NK Korana – NK Karlovac 1919 1 0:1


Kolo 6
10.10.2020. 09:30  NK Ilovac 2 – NK Karlovac 1919 2 0:4
10.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 1 – NK Slunj 8:2
11.10.2020. 09:30  ŠN Ogulin – NK Ilovac 1 0:6
13.10.2020. 17:30  NK Duga Resa 1929 – NK Korana 0:6

Kolo 7
17.10.2020. 14:00  NK Korana – NK Ilovac 2 3:0
17.10.2020. 14:00  NK Slunj – NK Duga Resa 1929 3:0
18.10.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 1 – ŠN Ogulin 7:0
28.10.2020. 19:00  NK Karlovac 1919 2 – Ilovac 1 1:7


Kolo 8
23.10.2020. 18:30  NK Karlovac 1919 2 – Karlovac 1919 1 1:9
24.10.2020. 10:00  NK Slunj – NK Korana 0:4
24.10.2020. 11:15  ŠN Ogulin – NK Duga Resa 1929 7:1
02.11.2020. 08:30  NK Ilovac 2 – NK Ilovac 1 1:14 

Kolo 9
31.10.2020. 09:00  NK Slunj – NK Ilovac 2 4:1
08.11.2020. 10:00  NK Korana – ŠN Ogulin 1:0
11.11.2020. 15:00  NK Duga Resa 1929 – NK Karlovac 1919 2 2:4
21.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 1 – Ilovac 1 2:0


Kolo 10
07.11.2020. 09:00  NK Ilovac 2 – Karlovac 1919 1 0:9

07.11.2020. 10:45  NK Ilovac 1 – NK Duga Resa 1929 11:0
07.11.2020. 10:00  NK Karlovac 1919 2 – NK Korana 0:1
07.11.2020. 10:00  ŠN Ogulin – NK Slunj 4:1


Kolo 11
14.11.2020. 10:00 NK Ilovac 2 – ŠN Ogulin 0:3

22.11.2020. 09:30  NK Slunj – Karlovac 1919 2 1:3
11.11.2020. 18:30  NK Korana – NK Ilovac 1 0:2
13.11.2020. 15:00  NK Duga Resa 1929 – Karlovac 1919 1 0:15

Kolo 12
20.03.2021. 09:30  Ilovac 2 – NK Duga Resa 1929 0:2
20.03.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 2 – ŠN Ogulin 1:1
21.03.2021. 10:00  Ilovac 1 – NK Slunj 7:0
15.04.2021. 18:00NK Karlovac 1919 1 – NK Korana 4:0

Kolo 13
27.03.2021 10:00  NK Karlovac 1919 2 – Ilovac 2 3:1
27.03.2021 10:00  Ilovac 1 – ŠN Ogulin 9:0
27.03.2021 10:00  NK Slunj – NK Karlovac 1919 1 0:7
27.03.2021 10:00  NK Korana – NK Duga Resa 1929 3:0

Kolo 14
21.03.2021 10:00  ŠN Ogulin – NK Karlovac 1919 1 0:9
10.04.2021 10:00  Ilovac 2 – NK Korana 0:6
10.04.2021 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Slunj 2:3
10.04.2021 10:00 Ilovac 1 – NK Karlovac 1919 2 9:0

Kolo 15
29.04.2021. 17:00  Ilovac 1 – NK Slunj 8:0
22.04.2021. 19:30  NK Karlovac 1919 1 – NK Karlovac 1919 2 4:0
24.04.2021. 15:30  ŠN Ogulin – Ilovac 2 3:0
24.04.2021. 10:00  NK Korana – NK Duga Resa 1929 1:0

Kolo 16
08.05.2021. 10:00  NK Slunj – NK Karlovac 1919 1 0:7
08.05.2021. 10:00  ŠN Ogulin – NK Karlovac 1919 2 4:2
08.05.2021. 10:00  Ilovac 2 – NK Korana 1:2
08.05.2021. 10:00  NK Duga Resa 1929 – Ilovac 1 0:8

Kolo 17
15.05.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 2 – NK Slunj 1:1
15.05.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 1 – NK Duga Resa 1929 5:0
15.05.2021. 10:00  Ilovac 1 – Ilovac 2 6:0
15.05.2021. 10:00  NK Korana – ŠN Ogulin 1:1

Kolo 18
22.05.2021. 09:00  Ilovac 2 – NK Karlovac 1919 1 0:11
22.05.2021. 10:00  NK Korana – NK Karlovac 1919 2 4:0
22.05.2021. 10:00  ŠN Ogulin – Ilovac 1  2:8
22.05.2021. 10:00  NK Duga Resa 1929 – NK Slunj 1:1

Kolo 19
29.05.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 2 – NK Duga Resa 1929 2:1
29.05.2021. 10:00  NK Slunj – Ilovac 2 2:1
29.05.2021. 10:00  NK Karlovac 1919 1 – ŠN Ogulin 5:0
29.05.2021. 10:00  Ilovac 1 – NK Korana 2:0

Kolo 20
05.06.2021. 10:00  Ilovac 1 – NK Karlovac 1919 2 13:0
05.06.2021. 10:00  NK Korana – NK Karlovac 1919 1 0:2
05.06.2021. 10:00  ŠN Ogulin – NK Slunj 4:0
05.06.2021. 10:00  Ilovac 2 – NK Duga Resa 1929 1:2

Kolo 21
10.06.2021. 19:30  NK Karlovac 1919 2 – Ilovac 2 0:2
09.06.2021. 19:30  NK Duga Resa 1929 – ŠN Ogulin 1:4
11.06.2021. 19:00  NK Slunj – NK Korana 0:6
09.06.2021. 19:15  NK Karlovac 1919 1 – Ilovac 1 0:0