
Nogometaši Karlovca 1919 doživjeli su danas drugi uzastopni prvenstveni poraz, na gostovanju u Pločama od njih je bolji bio domaći Jadran i slavio rezultatom 2:0, golovima Krešimira Luetića u 55. minuti i Luke Nižića u 58. minuti.
Uz izostanak kartoniranih Budimira, Pamića i Šalića trener Igor Pamić se odlučio za sljedeći sastav u Pločama: Cikač, Barać (od 75. Martinović), G. Stepinac (od 84. Čurković), Braun (od 75. Ereiz), Šimunić, Zavalić, Paracki, Turčin (od 75. Brekalo), Ravlić, Buneta i Žuljević (od 84. Kurečki). Na klupi su još bili pričuvni vratar Marić te Čurković, Ereiz, Brekalo, Kurečki, Jelačić, Martinović, Novosel i Antičić.
Nakon dvadeset odigranih kola ‘plavo-bijeli’ su na šestom mjestu prvenstvene ljestvice sa 35 bodova, sedam manje od vodećih Hrvaca.
U sljedećem, 21. kolu, ‘plavo-bijeli’ na svom stadionu dočekuju momčad pulskog Uljanika. Susret se igra u petak, 28. ožujka 2025. od 18 sati.