Minimalan poraz u Slavonskom Brodu

NK MARSONIA – NK KARLOVAC 1919 ….. 2-1 (2-1)

U 13. kolu SuperSport 2. Nogometne lige gostovali smo danas u Slavonskom Brodu, te ubilježili minimalan poraz od Marsonie. Domaćini su poveli 1-0 već na samom startu utakmice u 9. minuti pogotkom Dine Bognara da bi devet minuta kasnije domaćin povećao vodstvo na 2-0 pogotkom Maria Bačića. U 26. minuti tračak nade za našu momčad i pogodak Josipa Budimira davao je nadu da bi tijekom nastavka utakmice a poglavito u drugom poluvremenu kada smo imali više od igre, mogli i do bodova nije urodio plodom, tako da se krajnjii rezultat nije mijenjao do posljednjeg sučevog zvižduka.

Sastav NK Karlovac 1919: 1 Ivan Jagatić (V), 4 Gabrijel Stepinac (od 87′ Rafael Stepinac), 8 Goran Paracki (C). 10 Tin Zavalić, 11 Josip Budimir, 13 Toni Kurečki, 15 Marko Stanko-Novak, 16 Bruno Međimorec, 17 Ivan Matiazh, 18 Luka Viduka (od 87′ 21 Romeo Štefanac) i 23 Petar Tankosić. Na klupi za pričuve još su bili: 12 Luka Šteko (V), 2 Loran Rojnić, 6 Eric Vanzela Tsutida. 14 Slavko Kasalo i 24 Franko Blažević. Trener: Igor Pamić

Ljestvica nakon 13. kola

Sastavi momčadi: