NK KARLOVAC 1919 – NK TRNJE 0-3

Stadion Branko Čavlović – Čavlek Gledatelja: 500

Sudac: Ivan Slunjski (Varaždin), 1.pom: Bruno Premužaj (Varaždin), 2. pom: Aleksandar Vuzem (Pribiševci), 4.sudac: Karlo Klobučarić (Vučetinec), Delegat: Miroslav Jelić (Osijek), Kontrolor suđenja: Kristijan Strusa (Virovitica)

Strijelci: 0-1 K. Buzanić 27′, 0-2 K. Dobrilović 62′ i 0-3 J. Kolar 86′

Sastav NK Karlovac 1919: 12 Luka Šteko (V), 3 Gordan Bunoza, 4 Gabriijel Stepinac (od 67′ 24 Haoran Li), 7 Ivor Ribar, 8 Goran Paracki, 10 Tin Zavalić, 11 Josip Budimir (od 87 9 Noz Kristaj), 17 Ivan Matiazh (od 85′ 15 Romeo Štefanac), 18 Luka Viduka (od 46′ 13 Toni Kurečki), 20 Zvonko Pamić (od 85′ 21 Mateo Ostović) 22 Borna Pausić (C)

Naši plavobijeli nogometaši večeras su na Čavlekovom stadionu, u utakmici 2. kola SuperSport Druge lige, poraženi od zagrebačkog Trnja rezultatom 3:0.

Pogledom na krajnji rezultat, tko večeras nije bio na utakmici, mogao bi pomisliti da su se gosti ‘prošetali’ kroz Karlovac. No, nije baš bilo tako. Trnjani su zasluženo odnijeli bodove, ali nisu nadigrali ‘plavo-bijele’ kako to pokazuje konačni ishod. Štoviše, naša je momčad imala veći dio utakmice posjed lopte, imali smo čak i više dobrih situacija za pogodak, poglavito na samom startu utakmice kada je Zavalić u 17. minuti pucao koji centimetar od vrata gostiju, ali večeras je ostatak napada bilo neučinkovit. A gosti su, s druge strane, bili učinkovitiji i sve što su uputili u okvir gola a uputili su doslovno tri precizna prava šuta na vrata Šteke i sva tri su odsjela u našoj mreži. Ostaje ona neka tuga u očima, ponajprije zbog domaće neplanirane utakmice koju smo po rasporedu trebali igrati u gostima ne iskoristivši domaći teren a onda i teškog poraza, kojem se nakon startne pobjede u 1. kolu nad Mladosti iz Ždralova nitko od prisutnih nije nadao. U tjednu pred nama čekaju nas dvije utakmice, prvo je gostovanje u Vardarcu gdje se sastajemo u srijedu 30.08. od 16:30 sati u 1/32 finalu Hrvatskog nogometnog kupa sa momčadi NK Vardarac a potom u 03. kolu SuperSport 2. NL u subotu od 19:00 sati na Čavleka nam dolazi momčad Jadran Luka Ploče.