NK Karlovac 1919 osvojio 5. mjesto na Medulin Kupu 2023. pobjedom nakon izvođenja jedanesteraca protiv Krupe

Nogometaši Karlovca 1919 nastupili su na Medulin Kupu 2023. u sklopu priprema uoči nastavka prvenstva. U današnjem susretu pobijedili su bosansko – hercegovačku momčad Krupe nakon izvođenja jedanaesteraca rezultatom 4:3.

Trener Pamić susret je započeo sa sljedećim sastavom: Dalipagić, Ribar, braća Stepinac, Mišćin, Pribanić, Markuš, Medynsky, Kovbasa, Srbljinović i Ostović, a igrali su još i Matić, Matyazh, Kurečki, Stavljenić i Budimir.

S minimalnom prednošću od 1:0 momčad Krupe otišla je na poluvrijeme, a Toni Kurečki pogotkom u 81. minuti doveo je Karlovac 1919 do izjednačenja. Nakon isteka posljednje minute, uslijedili su jedanaesterci. Kod Plavo – bijelih promašaj je upisao Markuš dok je vratar Dalipagić dva puta upisao obranu i izborio pobjedu.

Već ove subote Plavo – bijeli kod kuće igraju prijateljsku utakmicu protiv Rudeša s početkom u 14:30 sati