‘Plavo-bijeli’ drugoplasirani na ‘Medulin cupu 2024’,

Nogometaši Karlovca 1919 osvojili su 2. mjesto na ovogodišnjem izdanju ‘Medulin cupa 2024’. U finalnoj utakmici odigranoj danas, poraženi su od Zrinskog Osječkog 1664 iz Jurjevca, jesenskog prvaka SuperSport Prve nogometne lige, sa minimalnih 1:0. U vrlo čvrstoj i dinamičnoj utakmici prvoligaš je imao veći posjed i diktirao ritam igre, što je bilo i za očekivati. Međutim, ‘plavo-bijeli’ su stvorili izglednije prilike. Posebno dobre bile su situacije u kojima su se našli Kopljar, Barać i Stanić te u samoj završnici Štefanac, ali izostala je realizacija.

Sastav NK Karlovac 1919: Šteko, Barać, Kasalo, Bunoza i G. Stepinac, Paracki, Pamić, Utrobičić, Matyazh, Stanić i Kopljar. Još su igrali: Crkvenac, Antičić, Viduka, Katić, Mišljenčević, Goršić, Rojnić, Štefanac, R. Stepinac i Kurečki.

‘Plavo-bijeli’ će sljedeću pripremnu utakmicu odigrati u subotu od 15 sati na Čavlekovom stadionu protiv Kurilovca, člana Treće nogometne lige Centar.