Pobjeda nad Kustošijom, velika tri boda i povratak na 3. mjesto ljestvice

Nakon poraza u Bjelovaru i neočekivaog neriješenog ishoda na domaćem terenu protiv Porečana, današnji dvoboj protiv izravnog konkurenta za vrh ljestvice, momčadi Kustošije, “plavobijeli” su danas svojim navijačima priredili veliku radost. Značajna pobjeda i velika tri boda putuju u Karlovac, kojima se vraćamo na 3. mjesto prvenstvene ljestvice. Unatoč TV prijenosu, na stadionu u Kustošiji okupio se veliki broj naših vjernih navijača koji su nam cijelim tijekom utakmice bili podrška i naš dvanaesti igrač. Hvala svima. Nakon nekoliko prigoda sa jedne i sa druge strane, kada se već ukazivalo da će i ovaj dvoboj proteći u podjeli bodova, sreća je okrenula list na našu stranu i u 80. minuti igre Lovro Stanić se po lijevoj strani sjurio prema vratima domaćina, sa vrha kazneog prostora uputio nisku prizemnu loptu i uz pomoć domaćeg obrambenog igrača Horvata i vratnice zatresao je mrežu domaćeg vratara Kralja za 0-1 i tri velika boda, što je na na kraju bio i konačni rezultat susreta. Čestitke treneru, stručnom stožeru i svim igračima na velikoj pobjedi.

Sastav NK Karlovac 1919: 1 Antun Marković (V), 2 Mateo Barać, 3 Gordan Bunoza, 6 Ante Utrobičić, 7 Ivor Ribar, 8 Goran Paracki, 9 Ivan Krstanović (od 89′ 17 Ivan Matiazh), 10 Tin Zavalić, 13 Toni Kurečki, 20 Zvonko Pamić (C) i 23 Petar Tankosić (od 54′ 5 Lovro Stanić). Na klupi za pričuve još su bili: 12 Luka Šteko, 4 Gabrijel Stepinac, 11 Josip Budimir, 15 David Ereiz, 18 Luka Viduka, 19 Kristijan Kopljar i 21 Franko Blažević. Trener: Igor Pamić.