Pobjeda na gostovanju u Dugom Selu, NK Dugo Selo – NK Karlovac 1919 0-1

U danas odigranoj susretu 22. kola SuperSport 2. Nogometne lige, gostovali smo u Dugom Selu kod istoimenog domaćina te uknjižili sva tri boda na naš konto. Jedini pogodak na utakmici djelo je Ivana Matiazha koji je u 40. minuti igre savladao domaćeg vratara nakon odlične igre i dominacije našeg sastava u prvom poluvremenu. Pred kraj utakmice Ivan Krstanović imao je priliku povećati vodstvo iz kaznenog udarca, no u prvom pokušaju i pogođene vratnice jedan od domaćih igrača ušao je prerano u kazneni prostor pa je udarac ponovljen, no u tom drugom pokušaju domaći vratar bio je uspješniji te obranio udarac koji je Ivan uputio u donji lijevi kut vrata. Do kraja utakmice rezultat se nije mjenjao te čestitamo našim #plavobijelim momcima na zasluženoj pobjedi.

Ovom prilikom zahvaljujemo se domaćinima na srdačnom gostoprimstvu, dugogodišnjim fer i korektnim odnosima i prijateljstvima, te čašćenju unatoč turbulentnoj utakmici koja je danas odigrana u Dugom Selu.

Sastav NK Karlovac 1919: 1 Antun Marković (V), 2 Mateo Barać (od 84′ 5 Lovro Stanić) 4 Gabrijel Stepinac, 8 Goran Paracki, 9 Ivan Krstanović (od 90+2 11 Josip Budimir), 10 Tin Zavalić, 17 Ivan Matiazh, 19 Kristijan Kopljar (od 71′ 3 Gordan Bunoza), 20 Zvonko Pamić (C), 23 Petar Tankosić, i 24 Ivor Ribar. Na klupi za pričuve još su bili: 12 Luka Šteko, 6 Ante Utrobičić, 14 Slavko Kasalo, 16 Bruno Međimorec, i 21 Alan Antičić. Trener: Igor Pamić