Podjela bodova na Čavleku, NK Karlovac 1919 – NK Krk 0-0

Nogometaši Karlovca 1919 večeras su na Čavlekovom stadionu, u utakmici 19. kola SuperSport Druge nogometne lige, odigrali neriješeno bez pogodaka s momčadi Krka.

Bili smo bolji protivnik svih 90 minuta, imali premoć u posjedu, stvarali prigode, ali nismo uspjeli pronaći put do mreže gostiju koji su se postavili od početka u čvrsti blok.

Nakon utakmice trener Igor Pamić je rekao: “Ja sam zabranio sada tugu, nema tuge u svlačionici, ja prvi nemam pravo na tugu, zainatit ćemo se, idemo se dalje boriti. Znamo svi da su dečki dali sve od sebe, mi imamo svojih nedostataka. Kako je najavio i na jučerašnjoj pressici, ponovio je i danas : “Možda su svi podcijenili “Krk”, osim mene, ali laganih protivnika nema “. Imali smo sporo prvo poluvrijeme, u drugome smo živnuli, no nedovoljno za pobjedu

Sastav NK Karlovac 1919: 1 Antun Marković (V), 2 Mateo Barać, 4 Gabrijel Stepinac, 5. Lovro Stanić (od 65′ 9 Ivan Krstanović), 6 Ante Utrobičić, 8 Goran Paracki, 10 Tin Zavalić, 11 Josip Budimir (od 65′ 13 Toni Kurečki), 17 Ivan Matyazh (od 84′ 18 Luka Viduka), 20 Zvonko Pamić (C) i 24 David Ereiz (od 11′ 23 Petar Tankosić). Trener: Igor Pamić . Na klupi za pričuve još su bili: 12 Luka Šteko, 3 Alan Antičić, 14 Slavko Kasalo, 16 Bruno Međimorec i 21 Loran Rojnić.