Poraz 3-1 na gostovanju kod Jadrana u Pločama

U 18. kolu SuperSport 2. Nogometne lige, gostovali smo danas u Pločama kod NK Jadrana. Nakon dva proljetna gostovanja na kojima su ostvarene dvije pobjede, danas je uslijedio poraz. Poveli smo u 25. minuti igre 0-1 prekrasnom pogotkom Ivora Ribara te se tim rezultatom otišlo na odmor. U nastavku igre domaćini su posložili svoje redove te najprije u 69. minuti izjednačili iz keznenog udarca na 1-1. Zatim je uslijedio povećanje vodstva u 73. minuti na 2-1 a u 89. minuti na 3-1 što je i konačni rezultat današnjeg susreta.

Sastav NK Karlovac 1919: 1 Antun Marković (V), 2 Mateo Barać, 4 Gabrijel Stepinac 0d 54′ 5 Lovro Stanić), 7 Ivor Ribar, 8 Goran Paracki (C), 10 Tin Zavalić, 11 Josip Budimir (od 80′ 13 Toni Kurečki), 16 Bruno Međimorec (od 80′ 19 Kristijan Kopljar), 17 Ivan Matiazh, 18 Luka Viduka (od 59 24 David Ereiz) i 23 Petar Tankosić. Trener: Igor Pamić.

Na klupi za pričuve još su bili: 12 Nino Andrić (PV), 9 Marko Batur, 14 Slavko Kasalo i 21 Loran Rojnić.

Izjava trenera Pamića:Prvo smo poluvrijeme odigrali odlično, sve je bilo na našoj strani. U drugom smo bili pod njihovim pritiskom, dobra su momčad i dobili smo sva tri gola kroz sredinu. Ne sjećam se kada mi se kao treneru to dogodilo. Ali, valjda je bio takav dan, dogodile su se greške zadnje linije. Bili smo dobri, trudili smo se, uzeli smo šest bodova na ova tri gostovanja, idemo dalje”.

Nakon 18 odigranih kola u vodstvu je momčad Opatije sa 39 bodova, drugi je Radnik Križevci sa 36 bodova, Karlovac 1919 je ostao na trećoj poziciji sa 33 osvojena boda.

Nakon tri uzastopna ovosezonska gostovanja, u 19. kolu na rasporedu je prva domaća proljetna prvenstvena utakmica a na Čavleka nam dolazi momčad NK Krk. Susret je na rasporedu u petak 15. ožujka s početkom u 18,00 sati.