Prijateljska utakmica NK Karlovac 1919 – NK Ilovac 5-0

U sklopu priprema za novu natjecateljsku sezonu u SuperSport 2. NL, odigrali smo prvu prijateljsku pripremnu treninig utakmicu, sa našim novim predstavnikom u četvtoligaškom društvu NKK Ilovac. Krajnji rezultat utakmice pripao je u našu korist 5-0 a strijeci su bili: 1-0 Stavljenić, 2-0 Pausić, na 3-0 povisio je Kristaj koji je bio strijelac i za 4-0 a naše novo pojačanje koje je pristiglo iz Zadra, Viduka pogodio je za 5-0. U prvom poluvremenu nastupili su: Andrić, Antolović, Knezović, Bunoza, Blažević, Tankosić, Ostović, Flego, Paracki, Li i Stavljenić a u drugom: Jagatić, Ribar, Pausić, Stepinac R., Stepinac G., Zavali. Pamić, Goršić, pribanić, Štefanac i Kristaj.

U subotu u 10:00 sati na rasporedu je druga prijateljska utakmica a u goste nam dolaze juniori GNK Dinamo Zagreb.