U pripremnoj utakmici juniori GNK Dinama nadvisili NK Karlovac 1919

U prijateljskoj pripremnoj utakmici koja se odigrala danas na stadionu “Branko Čavlović-Čavlek”, juniori GNK Dinama iz Zagreba nadvisili su naše seniore rezultatom 2-5. U domaćem sastavu danas su nedostajali Zavalić, Budimir, Kristaj, Tankosić i Haoran Li. Strijelci za našu momčad bili su za 1-0 Ivan Matyazh u 7. minuti i u 12. minuti za 2-0 Toni Kurečki. Igralo se po vrlo teškom i vrućem vremenu a suparnici su se dogovorili da će utakmica igrati 4 puta po 30 minuta, tako da su svi igrači koji su danas bili na raspolaganju treneru Pamiću i njegovim pomoćnicima, dobili svoju priliku. Šteko je počeo susret na vratima, Ribar, Rafael Stepinac, Bunoza i Gabrijel Stepinac bili su u zadnjoj liniji, Pribanić, Paracki i Zvonko Pamić u sredini, a Kurečki, Matyazh i Štefanac prema naprijed. U daljem tijeku utakmice priliku su dobili Jagatić, Knezović i Viduka, pa Andrić, Pausić, Blažević, Flego, Stavljenić i Mrvičin, te u zanjoj “četvrtini” Crkvenac, Antičić, Antolović i Goršić.

U srijedu, 2. kolovoza, Karlovac 1919 će na Čavlekovom stadionu u prijateljskom ogledu ugostiti NK Dugo Selo. Utakmica je na rasporedu u 10:00 sati