Karlovac 1919 dobio novog generalnog sponzora – OlyBet Automat klub, čiji je “ambasador” i Luka Modrić

Nogometni klub Karlovac 1919 dobio je novog generalnog sponzora – riječ je o OlyBet Automat klubu, koji je donedavno, kako je pojasnio Andrei Apollonov, direktor tvrtke International Evona, poslovao pod imenom Vulkan. 

I dosad su, naglasio je Apollonov, pružali podršku Karlovcu 1919, a sada su se odlučili i za dodatni iskorak i postaju generalni sponzor. I to dosta poznat u nogometnom svijetu jer sponzoriraju, primjerice, i Fiorentinu, Real Betis, naš Hajduk… a među najpoznatijim “ambasadorima” ovog brenda je Luka Modrić.

Pri potpisivanju ugovora na ukazanom povjerenju zahvalio je dopredsjednik kluba Perica Vucelić, dodavši kako je ovo i dodatni motiv, ali i obaveza, da ove sezone ostvare rezultatski iskorak koji je izostao prošle godine.