SuperSport postao sponzor Nogometnog kluba “Karlovac 1919”

Nogometni klub “Karlovac 1919” i najveća hrvatska kladionica SuperSport potpisali su u petak ugovor o sponzorskoj suradnji za natjecateljsku sezonu 2022/2023. Potpisom ovog ugovora tvrtka SuperSport postaje jedan od najvećih sponzora Nogometnog kluba “Karlovac 1919” i dodatna je potvrda kvalitete rada Uprave karlovačkog kluba i izraženih ambicija u ovoj sezoni.

-S ponosom objavljujemo da je potpisom ovog ugovora SuperSport postao jedan od najvećih sponzora NK Karlovac 1919 i radujemo se budućoj suradnji i zajedničkim uspjesima. Iznimno nam je drago da je SuperSport, kao najveći partner hrvatskog nogometa, prepoznao naše ambicije i kvalitetu rada te se na tome najljepše zahvaljujemo gospodi Radimu Haluzi i Goranu Đuriću bez kojih ova suradnja ne bi bila moguća. U ovom trenutku nalazimo se na prvom mjestu ljestvice i tu želimo i ostati do kraja sezone, iako smo svjesni da u ligi imamo nekoliko jakih konkurenata s istim ambicijama. Zato nam je od velikog značaja podrška SuperSporta. Sve dosadašnje i nove sponzore posebno cijenimo te nam to daje vjeru da je ono što radimo prepoznato od strane naših partnera. Svi skupa u budućnosti očekujemo povratak kluba tamo gdje smatramo da mu je mjesto, a samim time se nadamo da će od toga koristi imati i SuperSport. Ovaj ugovor, za kojeg se nadamo da će izrasti u dugogodišnje partnerstvo, pomoći će nam u financijskoj konsolidaciji ambicija kluba i daljnjem napretku svih razina kluba, istaknuli su iz Uprave karlovačkog kluba.