Karlovac 1919 preko Ogulina u polufinalu županijskog Kupa

Pobjedom u Ogulinu 0-3 protiv istoimenog domaćina, nogometaši NK Karlovca 1919 plasirali su se u polufinale županijskog Kupa. Prolaz u polufinale svojim pogotcima osigurali su Alan Antičić u 28. minuti za 0-1 kojim rezultatom se je otišlo na odmor. Na 0-2 povisio je samo minutu nakon što je ušao u igru, Lovro Stanić u 47′ a točku na i za 0-3 pobjedu postavio je Kristijan Kopljar u 66. minuti. U ostalim četvrtfinalnim utakmicama odigranim već ranije, svoj prolaz u daljnju fazu ovog najmasovnijeg natjecanja u državi a ujedno i moguće suparnike u polufinalu, osigurali su, Dobra iz Novigrada na Dobri, Vojnić ’95 i Zrinski-Ozalj.

Sastav NK Karlovac 1919: 1 Nino Andrić (V), 3 Alan Antičić (od 60′ 21 loran Rojnić), 6 Ante Utrobičić (od 70′ 15 Franko Blažević), 9 Marko Batur (od 46′ 5 Lovro Stanić), 13 Toni Kurečki, 14 Slavko Kasalo (od 46′ 4 Gabrijel Stepinac), 16 Bruno Međimorec, 18 Luka Viduka, 19 Kristijan Kopljar, 22 Borna Pausić (C) i 23 Petar Tankosić (od 46′ 11 Josip Budimir). Na klupi za pričuve još su bili: 12 Borna Crkvenac (PV) i 17 Ivan Matiazh). Trener Igor Pamić