Karlovac 1919 u finalu županijskog Kupa

Nogometaši Karlovca 1919 opravdali su ulogu favorita na dašanjoj utakmici i očekivano su se plasirali u finale hrvatskog nogometnog Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije. U polufinalnom dvoboju, odigranom danas na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona, glatko su slavili nad Zrinskim iz Ozlja rezultatom rezultatom 6:0.

Seriju pogodaka otvorio je Ante Utrobičić u 20. minuti, a isti je igrač u 32. minuti udvostručio prednost ‘plavo-bijelih’. Četiri minute prije odmora Borna Pausić se upisao u strijelce pa se na odmor otišlo sa tri pogotka prednosti. Romeo Štefanac je u 56. minuti nastavio karlovačku golijadu, sedam minuta kasnije Loran Rojnić je povisio na 5:0, a konačni rezultat 6:0 postavio je Petar Tankosić u 82. minuti.

U drugom polufinalu, koji se igra sutra od 17:30 sati u Novigradu na Dobri, sastaju se novi prvak Druge županijske lige NK Dobra (N) i trenutno na prvenstvenoj ljestvici vodeća momčad Prve županijske lige NK Vojnić ’95.

Sastav NK Karlovac 1919: 12 Luka Šteko (V) (od 82.’ 1 Nino Andrić), 3 Borna Pausić (C), 4 Gabrijel Stepinac (od 46.’ 24 Franko Blažević), 5 Lovro Stanić, 6 Ante Utrobičić (od 45.’ 16 Bruno Međimorec), 11 Josip Budimir, 14 Alan Antičić, 15 David Ereiz (od 46.’ 21 Loran Rojnić), 17 Ivan Matiazh (od 46.’ 13 Romeo Štefanac), 18 Luka Viduka i 23 Petar Tankosić. Na klupi za pričuve još su bili: 8 Goran Paracki i 20 Zvonko Pamić. Trener: Igor Pamić