/Medulin Cup 2024./ NK Karlovac 1919 – GKS Tychy 1-0

NK KARLOVAC 1919 – GKS TYCHY 1-0 (1-0)

Prva ovogodišnja pripremna utakmica odigrana je danas u Medulinu gdje se naši plavo bijeli pripremaju za nastavak prvenstva u SuperSport 2. Nogometnoj ligi. Na Medulin Cupu 2024., prvi protivnik bila nam je momčad GKS Tychy koja se natječe u 1. Poljskoj ligi (drugi rang natjecanja). Zabilježili smo minimalnu pobjedu od 1-0 a strijelac odlučujućeg pogotka bio je Luka Viduka.

Na kraju trener Igor Pamić bio je zadovoljan prikazanim na terenu te je izjavio: “Bio nam je ovo prvi izlazak na pravu travu. Bilo je dobrih momenata, obrambeno smo bili solidni, ofenzivno smo premalo pokazali, pogotovo u drugom poluvremenu. Pristup svih igrača je bio sjajan. Imamo još puno za raditi, moramo biti bolji u svim segmentima. Ali, sve u svemu, mogu reći da sam zadovoljan”.

Sastav NK Karlovac 1919: Marković, Bunoza, Kasalo, Ereiz, Blažević, Tankosić, Stanić, Utrobičić, Kurečki, Batur i Viduka

Još su igrali: Andrić, Barać, G. Stepinac, Antičić, Katić, Paracki, Zavalić, Štefanac, Mišljenčević, Matyazh i Rojnić.

U drugoj utakmici ove skupine Rabotnički i Mladost GD odigrali su nerješeno 2-2.

Sljedeća utakmica na rasporedu je u srijedu u 11.00 sati a protivnik je član 1. Makedonske lige, FK Rabotnički iz Skoplja