Seniori kluba otputovali na pripreme u Medulin

Seniori “Karlovca 1919” otputovali su danas na zimske pripreme u Medulin, koje će trajati devet dana. U sklopu priprema za nastavak sezone u SuperSport 2. Nogometnoj ligi, plavo-bijeli nogometaši nastupit će na turniru “Medulin Cup”. Uz treninge, momčad trenera Igora Pamića nastupa na međunarodnom turniru “Medulin Cup 2024” na kojem sudjeluje osam momčadi a raspoređeni su u dvije grupe.

U grupi “Ceja” su “Uljanik” Pula, “Zrinski Osiječko”, “Prva iskra” Barič i “Rudar” Prijedor, a u grupi “Finera” su “Rabotnički” Skopje, “Tychy” Poljska, “Mladost DG” Donja Gorica iz Crne Gore i “Karlovac 1919”. U nedjelju od 15,00 sati prvu utakmicu na turniru igraju s momčadi “Tychy” iz Poljske. Momčad su na put ispratili predsjednik kluba Bruno Furač i dopredsjednik Josip Ribar.