NK HRVACE – NK KARLOVAC 1919 0-1 (0-1)

U 6. kolu SuperSport 2. Nogometne lige danas smo gostovali u Hrvacama, te minimalnom pobjedom od 0-1 u Kalovac se vraćamo sa tri boda. Ovom pobjedom smo se popeli na 5. mjesto prvenstvene ljestvice. Jedini pogodak na utakmici vrijedan tri boda postigao je Josip Budimir u 29. minuti igre, tek 7 minuta nakon što je ušao u igru zamjenivši zbog ozljede Petra Tankosića. Za napomenuti je da su i domaćini imali svoju priliku za poravnanje rezultata, no vratar Jagatić obranio je kazneni udarac, te ostavio svoju mrežu netaknutom.

Sastav NK Karlovca 1919: 1 Ivan Jagatić (V), 3 Gordan Bunoza, 4 Gabrijel Stepinac, 7 Ivor Ribar, 8 Goran Paracki, 9 Noz Kristaj, 10 Tin Zavalić, 18 Luka Viduka (od 46′ 20 Zvonko Pamić), 22 Borna Pausić (C), 23 Petar Tankosić (od 22′ 11 Josip Budimir), 24 Haoran Li ( od 62′ 13 Toni Kurečki).

U 7. kolu koje je na rasporedu sljedeće subote od 18,00 sati na Čavleka nam dolazi momčad Dugog Sela.

Trener Igor Pamić osvrnuo se na današnji dvoboj te naglasio: “Odigrali smo dobru utakmicu protiv teškog protivnika. Imali smo dug put pa nismo bili sigurni kako ćemo reagirati, ali danas smo bili dosta dobri. Mogli smo mirnije utakmicu privesti kraju, ali osvojili smo tri zaslužena boda i ova će nam pobjeda jako puno značiti za samopouzdanje”.

Josip BUDIMIR