NK Karlovac 1919 2-0 GNK Dinamo U19

NK KARLOVAC 1919 – GNK DINAMO U19 2-0 (1-0)

Stadion Branko Čavlović-Čavlek. subota 17.02.2024. u 12:00 sati

Suci: Jan Jelić (Ogulin), 1.pomoćni Leo Belavić (Josipdol), 2.pomoćni: Karlo Brcković (Duga Resa)

Strijeci: Lovro Stanić 23′ i Goran Paracki 71′

Nogometaši Karlovca 1919 danas su na Čavlekovom stadionu, u posljednjoj provjeri pred početak proljetnog dijela sezone u SuperSport 2. Nogometnoj ligi, pred svojih najvjernijih dvijestotinjak navijača pobijedili juniore zagrebačkog Dinama rezultatom 2:0. U izjednačenoj utakmici ‘plavo-bijeli’ su prikazali puno više nego prije tjedan dana u ogledu s Kurilovcem. Prvi pogodak za vodstvo pao je u 23. minuti kada je Karlovac 1919 poveo 1-0. Pamić je ubacio iz kuta, gosti su odbili, ali samo do Lovre Stanića, koji je sa 17-18 metara lijevom nogom neobranjivo od vratnice smjestio loptu u mrežu. U 71. minuti Karlovac 1919 je došao do novog vodstva. Viduka je ubacio iz kuta, a gosti zaboravili na Gorana Parackog, koji je najviše skočio u gostujućem šesnaestercu i glavom savladao gostujućeg vratara Rajića

Sastav NK Karlovac 1919: Marković, Ribar, Paracki, G. Stepinac, Barać, Zavalić, Pamić, Viduka, Budimir, Matyazh i Stanić. Još su igrali: R. Stepinac, Kurečki, Kopljar, Antičić, Mišljenčević, Kasalo i Rojnić. Trener: Igor Pamić