Sjajan potez Uprave NK “Karlovac 1919”, zaključen Sporazum o suradnji sa upravom NK “Lokomotiva” Zagreb

Uprava kluba na čelu sa Predsjednikom Brunon Furačem, zaključila je Sporazum o suradnji sa NK “Lokomotiva” Zagreb, te je na temelju istog ugovoreno kako igrači “NK LOKOMOTIVA”, ZAGREB (matični klub) i “NK KARLOVAC 1919”, KARLOVAC (ugovorni klub) imaju pravo nastupa za matični klub i seniorsku momčad ugovornog kluba. Tako će za nastavak prvenstva u SuperSport 2. Nogometnoj ligi treneru Igoru Pamiću biti na raspolaganju a kada nebudu u kadru treneru Silviju Čabraji sljedeći igrači: Stanić Lovro (2004.), Batur Marko (2004.), Utrobičić Ante (2006.) i Ribar Ivor (2002.).

Ovaj Sporazum potpisan je s ciljem međusobne suranje i omogućavanja razvoja mladih igrača te postizanja što boljih sportskih rezultata.

Lovri, Marku i Anti želimo puno sreće i uspjeha u plavobijelom dresu našeg kluba a posebice našem Ivoru kojemu je karlovački plavobijeli dres već poznat i kojeg je natopio znojem u svakom svojem nastupu tijekom proteklih sezona.