Pobjeda u Zadru

HNK ZADAR – NK KARLOVAC 1919 1:2 (1:0)

Strijelci: 1-0 Igor Banović 32′, 1-1 Goran Paracki 46′, 1-2 Ivan Matiazh 60′

Igralište: Stanovi -Gledatelja: 3000 , 11. lipnja 2023. godine u 17:30 sati

Sudac: Igor Pajač (Sv.Ivan Zelina), 1.pomoćni: Vedran Đurak (Sv.Ivan Zelina), 2.pomoćni: Dominik Benković (Zaprešić), 4.sudac: Ante Sočo (Stobreč)

Delegat: Sanja Modrić (Split), Kontrolor suđenja: Ivica Modrić (Zagreb)

Sastav:

NK KARLOVAC 1919: 1 Faruk Dalipagić (V), 2 Ivor Ribar, 4 Gabrijel Stepinac, 8 Goran Paracki, 10 Tin Zavalić, 13 Ihor Medynskyy, 15 Borna Pausic (C), 17 Ivan Matiazh, 20 Zvonko Pamić, 24 Toni Kurečki (od 64′ Mihael Srbljinović), 29 Gordan Bunoza.

Pričuve: 12 Luka Šteko (V), 3 Ivan Miščin, 6 Ante Knezović, 9 Josip Budimir, 16 Mateo Pribanić, 21 Gabrijel Stepinac

Trener: Igor Pamić, Pomoćni trener: Željko Stepić, Fizioterapeut: Nikola Mutić, Predstavnik kluba: Nikola Šprajcer

U prvoj kvalifikacijskoj utakmici za popunu Druge SuperSport NL, naši seniori ostvarili su hvale vrijednu pobjedu na gostovanju u Zadru, pogocima Parackog u 46 i Matiazha u 60 minuti igre. Na krilima naših sjajnih navijača koji su se na tribinama u Stanovima okupili u lijepom broju te pružili podršku našim igračima ostvarena je pobjeda kojom smo jednom nogom bliže plasmanu u viši rang. Kako je i najavljivao trener Igor Pamić a isto potvrdio i nakon susreta da će ovo biti specifična utakmica, što se na kraju ispostavilo, bila je baš onakva kakvu je on sam i očekivao. Dopustili smo u prvom poluvremenu da nas izdominiraju. Bili smo sramežljivi i prestrašeni prema naprijed. Međutim, u drugom poluvremenu smo odreagirali perfektno i bili hrabriji i opasniji. Slijedi nam dobra analiza današnje utakmice jer nas u subotu čeka još jedna teška utakmica.

Uzvrat je na rasporedu u subotu 17. lipnja 2023. g. s početkom u 20:00 sati, ujedno i poziv svim našim vjernim navijačima i simpatizerima SVI NA ČAVLEKA !