Remi na Čavleku, Karlovac 1919 – Jadran Poreč 2-2 (0-0)

U 24. kolu SuperSport 2. Nogometne lige večeras na Čavleku, podjela bodova. Unatoč priželjkivanoj pobjedi koja bi nas ostavila u utrci za vrh tablice, pomalo razočaravajući ishod utakmice obzirom da smo u dva navrata imali sva tri boda u džepu, no na kraju Jadran Poreč oteo nam je dva koja ih spašavaju od bijega sa dna ljestvice. U prvom poluvremenu a već na samom startu utakmice već u drugoj minuti zaprijetili smo vratima gostiju preko Viduke. Dominacija i posjed lopte stvorila je priliku i četiri minute kasnije no vratar gostiju obranio je udarac Kurečkog. u 32. minuti nova prilika no udarac Kurečkog završio je na vratnici. Do kraja poluvremena još su stvorene dvije prilike, Tankosićev udarac obranio je vratar gostiju Bulat a u sučevoj nadoknadi Viduka je dobro pucao iz slobodnog udarca no lopta je prohujala tik pored vrata. U drugoj minuti nastavka vodstvo 1-0. Ivan Ribar je ubacio sa desne strane, Toni Kurečki se ubacio ispred svog čuvara i zatresao mrežu. Vodstvo je trajalo osam minuta kada smo nespretno reagirali u obrani i gosti su poravnali na 1-1. U 68. minuti novo vodstvo za Karlovac 1919. Nakon kornera Viduke lopta je šetala po kaznenom prostoru gostiju a najpretniji u toj gužvi bio je Ivan Krstanović koji je glavom najprije zatresao gredu te se lopta potom od grede odbila i završila u mreži gostiju za 2-1. Vodstvo i tri boda trajali su svega tri minute kada su gosti u 71. minuti uputili centaršut prema vratima Markovića, netko je od gostujućih igrača skrenuo loptu prema vratima, Marković sjajno obranio no lopta je završila na nogu gostujućem napadaču Kamgi koji je pospremio u mrežu za konačnih 2-2. Do kraja utakmice stvorene su još poneke prigode sa obje strane, no mreže su ostale netaknute.

Sastav NK Karlovac 1919: 1 Antun Marković (V), 2 Mateo Barać, 4 Gabrijel Stepinac, 7 Ivor Ribar (od 85′ 6 Ante Utrobičić), 8 Goran Paracki (C), 10 Tin Zavalić, 11 Josip Budimir (od 59′ 9 Ivan Krastanović), 13 Toni Kurečki (od 69′ 5 Lovro Stanić), 17 Ivan Matiazh, 18 Luka Viduka (od 69′ 3 Gordan Bunoza) i 23 Petar Tankosić (od 85′ 19 Kristijan Kopljar). Na klupi za pričuve još su bili: 12 Luka Šteko (PV), 14 Slavko Kasalo, 16 Bruno Međimorec i 20 Zvonko Pamić. Trener: Igor Pamić