Tri boda ostala na Čavleku pobjedom 1-0 protiv Hrvatskog Dragovoljca

Matiazhov pogodak u 34. minuti donio nam je pobjedu protiv NK Hrvatskog Dragovoljca, u utakmici 14. kola SuperSport 2. Nogometne lige. Ključni trenutak zbio se kada je Zvonko Pamić nakon prekršaja ubacio loptu u kazneni prostor gostiju, na koju je najviše skočio Ivan Matiazh te je pospremio u protivnička vrata. Posljednja domaća utakmica u ovoj polusezoni ostavlja nas s ponosom, a čeka nas još jedan izazov u posljednjem jesenskom nastupu 15. kola protiv NK Radnik Križevci. ⚽️

Čestitke treneru i dečkima! 💙🤍

Sastav NK Karlovac 1919: 12 Luka Šteko (V), 8 Goran Paracki, 10 Tin Zavalić, 11 Josip Budimir, 13 Toni Kurečki, 15 Marko Stanko-Novak, 16 Bruno Međimorec, 17 Ivan Matiazh, 18 Luka Viduka, 20 Zvonko Pamić (C) i 23 Petar Tankocić. Na klupi za pričuve jopš su bili: 1 Ivan Jagatić (PV), 2 Franko Blažević, 5 Rafael Stepinac, 6 Eric Ken-Iti Vanzela Tsutida, 7 Ivor Ribar, 21 Romeo Štefanac, 22 Borna Pausić i 24 Haoran Li. Trener: Igor Pamić