Velik uspjeh mladeži NK Karlovac 1919 i NK Ilovac u Beču – zajedničkim snagama kroz nogometnu bajku

Limaći i karlići NK Karlovac 1919 i NK Ilovac proteklog su vikenda boravili u Beču gdje su u petak odigrali prijateljske utakmice protiv SK Cro Vienna i pobijedili uvjerljivo u svim utakmicama. U subotu i nedjelju se igrao dvoranski turnir u mjestu Perchtoldsdorf u organizaciji domaćina SK Cro Vienna. Prvog dana turnira karlići NK Karlovac 1919 osvojili su turnir pobijedivši u svih pet utakmica koje su igrali na turniru, a zadnja, ona finalna, došla je nakon raspucavanja s bijele točke, dok su karlići NK Ilovac zauzeli odlično treće mjesto uz četiri pobjede i jedan poraz.

Najboljim igračem turnira proglašen je Teo Klobučar, a iz iste ekipe je bio i najbolji strijelac turnira, Rino Benić. Drugog dana turnira nastupali su limaći. U dramatičnom finalu NK Karlovac 1919 poražen je u zadnjim sekundama utakmice i tako osvojio 2. mjesto na turniru pobijedivši u pet utakmica uz jedan neriješen rezultat i jedan poraz, dok su limaći NK Ilovac zauzeli peto mjesto s dvije pobjede, jednim porazom i tri neriješena rezultata. Za najboljeg vratara turnira proglašen je Tomislav Radić iz ekipe NK Karlovac 1919.

Uz odigrani turnir, ekipe su posjetile i Generali Arenu stadion FK Austrie Beč kao i cijeli njihov kamp te se upoznali s načinom rada u austrijskom prvoligašu.

Za karliće NK Karlovac 1919 nastupali su: Vid Lišnjić, Tin Lišnjić, Rino Benić, Ivan Drvodelić, Grgur Kasunić, Teo Klobučar, Lenon Kukić, Mateo Majstorović, Karlo Plivelić, Matej Degač, Ivan Đurić, Darian Šemović, Luka Živković i Niko Kapušin pod vodstvom trenera Karla Johe.

Za karliće NK Ilovac nastupali su: Dominik Lukežić, Bruno Mladar, Roko Sila , Elias Mrzljak, Mihael Barac, Antonio Škrlac, Patrik Milosavljević i Patrik Čurjak pod vodstvom trenera Thomasa Valentića.

Za limaće NK Karlovac 1919 nastupali su: Tomislav Radić, Jakov Požega, Maro Živčić, Niko Čavlović, Ivan Šantić, Luka Raguž, Leon Dakić, Filip Stubljar, Ozren Glodić, Vilim Pavlić, Lovro Vojak, Vid Žgela, Karlo Perinac i Matej Spudić pod vodstvom trenera Nenada Đurića.

Za limaće NK Ilovac nastupali su: Marko Topić, Ivan Rizzi, Jan Pauli, Roko Kuzman, Fran Požar, Luka Kostanjšek, Tin Jovanović, Lovro Barac, Dorijan Filipović, Karlo Škrlac, Lukas Čurjak i Maksim Štefanac pod vodstvom trenera Vite Vratarića.

Brigu o zdravlju djece vodio je mag.med.tehn. Marijo Delić, a vođa puta i organizator ovog izleta bio je trener u NK Karlovac 1919 Antonio Magdić uz pomoć bivšeg trenera oba kluba Nermina Muminovića i voditelja škole SK Cro Vienna nižih kategorija gospodina Darka Kovačevića.