Karlovački nogometaši na teškom gostovanju u Sisku kod “Segeste” osvojili tri boda 

“SEGESTA” – “KARLOVAC 1919” 0:2

Nogometaši “Karlovca 1919” pobijedili su danas u Sisku u četrnaestom kolu Treće nogometne lige Centar momčad “Segeste” s 2:0. Nakon prvog poluvremena bilo je 1:0. Bilo je to teško gostovanje za Karlovčane, ali uz odličnu igru u obrani momčad trenera Igora Pamića došla je do pobjede. “Karlovac 1919” poveo je u 42. minuti, bila je to akcija Ribara i Medynskog, a pogodak za 1:0 postigao je Ihor Medynsky. Konačni rezultat od 2:0 ostvaren je u 90. minuti. Medynsky je uputio loptu iz kuta, a Robert Pelivan glavom ju je poslao u svoju mrežu. Domaćin tijekom utakmice nije stvorio niti jednu bolju priliku. Zaslužena pobjeda Karlovčana za ostanak na prvom mjestu s tri boda više od “Lučkog”. “Karlovac 1919” nastupio je u sljedećem sastavu: Šteko, Zavalić, Ribar, Paracki, Trešnjić (od 52. Kurečki, od 83. Knezović), Medynsky, Pausić, Matyazh, Gabrijel Stepinac, Pamić (od 66. Budimir) i Bunoza. Karlovačka momčad na prvom je mjestu tablice s 35 bodova. Nogometaši “Karlovca” dočekuju u subotu, 19. studenog u petnaestom kolu momčad “Dinama” iz Odranskog Obreža. Utakmica počinje u 15 sati.